Gražios mūrinės tvoros su kalimo elementais

Gražios mūrinės tvoros su kalimo elementais

Plytų tvoros visada buvo populiarus tarp priemiesčių savininkų. Tai yra paprastas ir patikimas tvorų įrengimo būdas, kurio konstrukcijos yra mažos kainos ir didelės galimybės. Plytos tvora gali būti naudojama įvairiose aplinkose, nes tinkama konstrukcijos technologija gali atlaikyti temperatūros pokyčius, sunkias fizines apkrovas ir gali išlaikyti daugelį dešimtmečių.

Mūrinės tvoros su kalimo elementais

Pastatų mūrinių tvorų technologija šiek tiek skiriasi nuo paprasto mūro. Tačiau papildomų kaltinių elementų buvimas reikalauja pakeisti dizainą. Tai užtikrins optimalų tvoros stabilumą ir pagerins jį iš išorės, pridedant dekoro elementus.

Plytos tvoros su kaltinių elementų išvaizda beveik nieko nesiskiria nuo įprastos. Dažnai suklastotos struktūros yra pateikiamos papildomų elementų pavidalo viršūnėse arba polių pavidalu. Tai daroma iš pradžių dviems tikslams: dekoravimui ir papildomai apsaugai nuo vagių. Mažo metalo akmens smulkūs akmenys žymiai padidina vagių tvoros efektyvumą.

Tvoros, kur kalimas naudojamas kaip visavertis statinio komponentas, vadinamas kombinuotu. Jie retai naudojami ir populiarūs dėl jų išvaizdos, o ne dėl jų apsauginių funkcijų. Čia jie yra gerokai prastesnės nei kieta plytų siena. Todėl pageidautina sukurti įprastinį variantą, kuris ateityje jį papildytų kalimo elementais.

Finansiniai skaičiavimai

Bet kokia konstrukcija prasideda išankstiniais skaičiavimais, ta pati nuostata susijusi su tvoromis. Mūrinis mūras yra brangus namas, kuris turi būti apskaičiuojamas finansiškai. Taupymas ant plytų yra nepriimtinas, nes tai yra namo ir nuomininkų saugumas.

Skaičiavimuose būtina parengti statybos projektą, kuriame:

 1. Apskaičiuokite sklypo perimetrą.
 2. Nustatykite pagrindo išpilstymo gylį.
 3. Pasirinkite optimalų tvoros aukštį.
 4. Apskaičiuokite mūro storį.
 5. Nustatykite dekoro ir apšvietimo
 6. Pasirinkite vartų vietą ir papildomas sąnaudas

Projektas nustatys apytikslę mūrinės tvoros statybos kainą, atsižvelgiant į medžiagą ir papildomas išlaidas. Reikėtų pažymėti, kad kiekviename tvoros stulpelyje yra metalo šerdis. Jos sąnaudos smarkiai įtakoja visas statybos sąnaudas.

Atsižvelgiant į optimalų tvoros dydį, vieno stovo aukštis apskaičiuojamas 1875 mm. Šiuo atveju ant kolonos yra apie 125 plytų arba ketvirtadalis kubo. Skerspjūvio aukštis yra šiek tiek mažesnis - 1725 mm, o plotis - 3510 mm. Turint tai omenyje, 311 plytų arba 0,61 cu. Žemiau esanti tvora yra beprasmiška, ji praranda savo funkciją. Didelis aukštis tinka tik tiems, kurie nori vizualiai apsisaugoti nuo gatvės.

Būtina atsižvelgti į fondo kainą namuose. Jei norite sukurti paprastą dizainą, kuris tik vizualiai primena bazę, tada idėja turėtų būti atmesta. Mūro masė yra labai didelė, todėl bus sugadintas nedidelis betono sluoksnis. Tai gali užtrukti keletą metų, bet įtrūkimai pasirodys iškart. Dėl pagrindo geriau paimti juostinį pamatą, kurio plotis yra 300 mm, o 800 mm gylis. Plokštelių plotą reikia šiek tiek padidinti. Statant pamatą verta naudoti sutvirtinimą.

Vartai ir vartai

Planavimo etape būtina nustatyti šių elementų vietą. Ant eros kraštų turėtų būti sumontuoti poliai, kurie bus pritvirtinti kilpomis. Dažnai jie yra sujungti, todėl vartai ir vartai yra trys gretimos žinutės.

Svarbu! Sujunkite papildomą kampą prie vamzdžio, kuris ateityje išstums iš mūro. Tai sumažins apkrovą ant plytų, kai montuosite vyrius.

Šiose vietose būtina įdiegti sutankintą pamatą. Dėl vartų vartai ir keletas stulpų bus daug darbo. Be to, automobiliai stovės čia, todėl taip pat rekomenduojama papildoma platforma. Fondui reikia paimti šimto ženklo betoną, kuris yra optimalus šiai užduočiai.

Mūrinio tvoros statyba - pradinis etapas

Mūrinis tvoros statyba yra kelių etapų ir skiriasi nuo paprastos mūrinės plytos. Atliekant darbą atsižvelgiama į medžiagos savybes, apkrovą plotą ir kitus niuansus. Tačiau pagrindinis procesas gali būti nustatytas šiais etapais:

 • Fondo (pamatai) statyba
 • Sijų montavimas
 • Konstrukcijos sienų
 • Polių statyba
 • Kepurėlių klojimas
 • Baigiamasis darbas

Pirmasis etapas apima įprastą juostelės pagrindo užpildymą. Tai yra geriausias tvoros pasirinkimas, nes statybos kaina yra minimali, o techninės savybės leidžia jums įdiegti bet kokią tvorą iš plytų. Tai geriausias tvoros variantas, bet verta naudoti sutvirtinimą. Montavimas atliekamas palei visą perimetrą ir yra derinamas su sijų tvirtinimu.

Sijos yra svarbus niuansas aptvarų statyboje. Jie naudojami vartuose ir wickets, bet gali būti naudojami visiems stulpai. Metalo šerdies buvimas gerokai pagerina tvoros technines savybes ir jos tarnavimo laiką. Tačiau šioms reikmėms dažniausiai naudojami metalo armatūra ir betonas.

Kitas yra cokolio konstrukcija. Tai yra svarbus darbo etapas, nes stoglangis žymiai padidina tvoros tvirtumą ir yra atsakingas už kitas užduotis (drenažas ir kt.). Jo montavimas leidžiamas tik po to, kai betonas visiškai sukietėja.

Patarimas! Plytų tipas veikia galutinį konstrukcijos stiprumą. Jei pamatas yra mažas, geriau naudoti fagotą "amerikiečių" ar plytų mūro.

Kas yra rūsys? Tai maža tvoros bazės struktūra, kurią sudaro dvi sienos iš tankios plytos, tarp kurių pilamas betonas. Ši konstrukcija turi aukštų techninių savybių ir laikoma pagrindu tęsinys. Jos storis yra apie 250 mm, tai yra pusė stulpų storio. Prieš montuojant cokolą, yra hidroizoliacijos, geriausia iš abiejų pusių. Tai apsaugo nuo drėgmės patekimo į mūrą, dėl to sumažės konstrukcijos patikimumas.

Parengiamieji etapai yra baigti. Be to, pastatyta drobė ir sijos, taip pat akloji zona. Tačiau parengiamasis darbas sukuria pagrindą būsimam dizainui, todėl neužmirškite jų.

Statyba mūrinis tvora - pagrindinis darbas

Plytelių tvora formuojama drobė. Tačiau jo pagrindas - stulpai, kurie atlieka didžiąją apkrovą ir sukuria mazgus išilgai struktūros perimetro. Stulpai yra stulpeliai iš plytų, pagamintų iš kvadratinės dalies. Šių konstrukcijų viduryje yra sumontuotas sutvirtinantis narvas, kuris vėliau išlietas betonu. Tai leidžia pagerinti technines kolonų savybes.

Svarbu! Kuriant, nepamirškite, kad ant drobės uždėkite mažus kabliukus, kurie jį sureguliuos. Jie gali būti matomi nuotraukoje.

Stulpeliuose, kur yra sumontuotos metalinės sijos, armavimas nereikalingas, bet taip pat atliekamas papildomas betono išpilstymas. Tai padidins jų stabilumą ir sumažins plytų apkrovą. Prieš jų pamušalą ir pilstymą yra įrengti hipotekas. Tai yra nedideli kampai, skirti tvirtinti duris ir kitus elementus, reikalingus sąveikai su tvora. Elektrinis variklis, kuris atidaro vartus, taip pat įmontuotas ant grotelių.

Pasibaigus darbui su poliais, pasukite į drobę. Tai priešpaskutinis etapas, kurio įgyvendinimas labai veikia tvoros rezultatą ir išvaizdą. Tam naudojama įprastinė plyta, pageidautina tokio paties atspalvio kaip namas. Mūro yra įprastas, tarp sluoksnių naudojamas 3 mm storio mūro tinklas. Kabliukai, kurie buvo sumontuoti ant sijų, sujungiami su lakštu, naudojant lygią 6 mm skersmens armatūrą. Jie pritvirtinti prie abiejų audinio pusių ir žymiai padidina sąnarių patikimumą.

Paskutinė eilė paveikslų turėtų būti pagaminta iš tos pačios plytos kaip klinkeris. Tai apsaugo dizainą nuo nedidelės kosmetinės žalos, kuri atsiranda dėl laiko.

Mūro pabaigoje tvoros viršus yra padengtas specialiomis skrybėlėmis arba dangteliais. Tai būtina, kad drėgmė nepatektų į betoną ir mūro. Dangalas išlieka tol, kol struktūra visiškai sukietėja.

Paskutinis etapas yra paskutiniai statybos elementai.

Paviršius dažnai yra betonuotas arba padengtas plytų sluoksniu. Tai atliekama kartu su kaltinių jungiamųjų detalių montavimu, jei dizainas reiškia jo naudojimą. Sukuriama šviesa, sumontuoti vartai ir vartai. Tvora baigta ir paruošta naudoti.

Patarimas! Pasibaigus darbui, verta paminėti tvorą. Tai mažas betono kraštas, kurio plotis 800 mm, eina palei tvoros perimetrą. Jos uždavinys yra užkirsti kelią drėgmės patekimui į pamatą. Tai padidins betono ir sutvirtinimo trukmę.

Plytelių tvora su suklastotais elementais yra geriausias pasirinkimas namo tvoroms. Tai alternatyvos, pavyzdžiui, kombinuoti dizainai, tačiau jų efektyvumas yra daug mažesnis, nors yra ir kitų privalumų. Pavyzdžiui, gofruotojo kartono ir plytų tvora reikalauja mažesnių sąnaudų ir mažina bazės apkrovą. Tačiau tokio dizaino patikimumas yra abejotinas. Todėl optimali alternatyva bus įrodyta galimybė, susidedanti iš plytų ir kaltinių elementų.

Informacija apie tokio tvoros plytų klojimo procesą pateikiama šiame vaizdo įraše:

 • Kaip dažyti betono tvorą, dažų pasirinkimą

 • Tvoros gelžbetonio ir gelžbetonio stulpai

 • Kaip patinkinti korinio polikarbonato tvorą

 • Kaip padaryti medinį tvorą privačiam namui savo rankomis

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map