Betono verandos įtaisas

Betono verandos įtaisas

Kiekvienas namų savininkas nori sukurti patikimą verandą, kuris truks keletą dešimtmečių. Viena patikimiausių yra konkreti medžiaga. Bet koks gaminys gali būti pritvirtintas prie mūrinio namo ir medinio namo be didelių sunkumų. Norint nuspręsti dėl tokio verandos sukūrimo, verta apsvarstyti aprašytos medžiagos struktūrų pranašumus.

Betono verandos privalumai

Statyti betono vertikalę gali net žmogus, kuris neturi panašaus darbo patirties. Betono konstrukcijos turi tokius privalumus:

 1. Stiprumas. Skirtingai nuo kitų statybinių medžiagų, betonas gali tarnauti dešimtmečius ir išlaikyti savo buvusią būseną. Tuo pačiu metu medžiagos, reikalingos jo statybai, yra priimtina kaina.
 2. Kūrimo paprastumas. Norėdami statyti konkretų veranda, nereikia samdyti mašinų ar naudoti profesionalių įrankių. Norėdami dirbti, jums reikia tik medžiagų, skirtų klojiniams sukurti skiedinį, armatūrą ir medieną. Ypatingas bruožas betono veranda yra jo monolitinis, kuris prisideda prie stiprumo padidėjimo.
 3. Gebėjimas eksperimentuoti su išvaizda. Norėdami apdailos betono verandą, galite naudoti medieną, plyteles ir kitas medžiagas. Namo savininkas gali pasirinkti bet kokią medžiagą, kuri gerai atrodys su namo dizainu.

Konstrukcijos betono veranda trunka nedaug laiko, tačiau, norint tinkamai atlikti visus darbus, reikia surasti asistentą.

Verandos projektavimas

Norint tinkamai pastatyti betoninę konstrukciją, reikia tiksliai suplanuoti jo matmenis. Taip pat skaičiuojamas laiptelių skaičius, jų aukštis ir plotis. Optimalus viso verandos plotis - pusantro metro atstumas. Jei veranda jau yra, du suaugusieji bus sunku pasiskirstyti, kai jie susitiks prie įėjimo į namus.

Žingsnių aukštis paprastai yra 15-20 cm, tai priklauso nuo vidutinio namų, gyvenančių žmonių, augimo. Kiekvieno žingsnio plotis turi būti ne mažesnis kaip 267 cm, kitaip suaugusiems bus nepatogiai juda per juos. Struktūra, kurioje aprašoma struktūros struktūra, turėtų apimti visus būsimos struktūros elementus.

Jei veranda gaminama iš naujo medinio namo, ji turėtų būti mažesnė už durelių lygį. Taip yra dėl to, kad po sumažėjusių durų gali būti mažesnė už suprojektuotą konstrukciją. Tik po to, kai yra parengtas brėžinys, kuriame išsamiai aprašytas verandos įtaisas, galima pradėti kurti klojinius.

Solution Creation

Betono veranda yra beveik tokia pat kaip ir juostos pamatas. Tirpalo naudojimo metu svarbu užtikrinti, kad jis visiškai užpildytų rėmo tuštuma. Jei konstrukcijoje yra laisvų erdvių, veikimo metu ji gali deformuotis. Norint paruošti tirpalą, reikalingi šie komponentai:

 • skalda;
 • smėlis;
 • cementas.

Tirpalas sumaišomas santykiu 5: 3: 1. Siekiant apskaičiuoti tinkamą betono kiekį, būtina nustatyti būsimojo dizaino tūrį. Kad nebūtų švaistomi laiko sukurti mišinį, galite nusipirkti paruoštą betono tirpalą. Po minkymo betono turėtų turėti nuoseklumą, kuriame ji teka su kastuvu, bet ne griūva.

Kalbant apie sutvirtinimą, siekiant sukurti tvirtą struktūrą, verta pirkti metalines juostas prieš statybą. Jūs netgi galite patys pritvirtinti rėmą. Norėdami tai padaryti, pakanka teisingai apskaičiuoti kiekvieno strypo vietą ir pritvirtinti juos viela.

Verandos statymo etapai

Betono struktūros kūrimo procesas yra padalintas į kelis etapus:

 1. Teritorijos žymėjimas. Nustačius verandos dydį, teritorija išvaloma rankomis. Šiame etape, be valymo statybinių šiukšlių, ženklinimas atliekamas su laidu ir keliomis kojelėmis, įrengtomis tose vietose, kur bus klojinių kampai. Taip pat ruošimo metu visi augalai pašalinami toje vietovėje, kurioje bus veranda.
 2. Pamatinio griovio sukūrimas apie 340 mm gylio. Kruopščiai sumaišant dirvožemį, griuvėsius nusodina rankomis. Sluoksnio storis turėtų būti apie 10 cm.
 3. Klojinių ir armatūros montavimas. Šiame etape iš medžio sukurta struktūra, kurios vidiniai matmenys turi tiksliai atitikti būsimo verandos matmenis. Po to, kai sukuriamos šoninės dalys, kasimo apačioje įrengiamas armatūros rėmas. Elementų sujungimas gali būti atliekamas rankiniu būdu, naudojant laidą. Suvirinimo juostas negalima suvirinti, nes ant metalo paviršiaus gali atsirasti korozija.

Patarimai! Metalo rėmas turėtų būti patalpintas ne tik nuo žvyro, ir medinės vinys į proceso po išliejant skeletas buvo visiškai tirpale. Tai apsaugo nuo medžiagos korozijos atsiradimą.

Po darbo, fiksuojami likę formos elementai, po to rėmas tampa tinkamas betono išpilstymui. Statant verandą jo namuose nėra būtina prijungti, nes pavasarį atšildymo metu kyla pavojus.

Skiedinio skiedinys

Užpildymas atliekamas tik po to, kai rėmas yra visiškai sukurtas ir gerai ištaisytas. Kad veranda buvo patikima ir neturėjo tuščių betono, verta išpilti medžiagą vienu metu. Po tirpalo paruošimo išpilama ir išlyginama.

Siekiant užtikrinti, kad medžiagoje nebūtų tuštumų, gali būti naudojamas medinis laiptas, ištemptas tarpas tarp armatūros strypų. Bet geriausia naudoti statybos vibratorių. Dėl vibracijos kompozicija bus tolygiai paskirstyta klojinių erdvėje. Jei to nepadarius, betonuose gali pasirodyti tuštumų, dėl kurių gali atsirasti įtrūkimų.

Užbaigus užpildymą betonas yra padengtas plėvele. Šiame etape lieka tik palaukti, kol medžiaga bus visiškai sausa. Verta prisiminti, kad viršutinis sluoksnis neturi visiškai išdžiūti, nes tai gali sukelti plyšių atsiradimą.

Klojinys pašalinamas po maždaug 5 dienų, bet stiprumo padidėjimas vyksta per kitą mėnesį.

Statybos ir apdailos parinktys

Jei norite, kad namas būtų gražus, turėtumėte pagalvoti apie tai, kad būtų sukurtas pusiau apskritas vertikalas, pagamintas iš betono. Šiuo atveju mediena nėra naudojama kaip klojinių medžiaga. Ir alavo lakštai. Priešingu atveju statybos procesas nesiskiria nuo aprašyto. Naudodami klojinius, galite sukurti kitokią konstrukciją, kad būtų tinkamesnė konkrečiam namui.

Antgalis taip pat gali būti skirtingas. Dažniausiai kaip apdailos medžiaga yra naudojama porcelianinė keramika. Taip yra dėl to, kad jis yra patvarus ir gali būti pagamintas įvairiais atspalviais. Tuo pačiu metu jūs galite padaryti viską patys, net jei neturite patirties.

Galite naudoti kitas medžiagas, tokias kaip natūralus akmuo, mediena ar kompozicinės medžiagos. Tačiau bet kuriuo atveju verta atkreipti dėmesį į keletą reikalavimų verandos apdailai:

 1. Verandos paviršius neturėtų būti slidžias. Jei naudojate medžiagą su lygaus paviršiaus, lietaus metu arba ledo išvaizda, važiuojant aplink verandą galite sužeisti. Net jei pasirinksite gražią medžiagą, kuri derinama su namo apdailos stiliumi, pirmiausia verta įvertinti jos saugumą.
 2. Atsparumas nusidėvėjimui. Norėdami veranda neprarado savo ankstesnę formą po kelių metų, tai yra pasirinkti medžiagą, kuri bus ne subraižyti ir neblunka dažnai naudojamas.
 3. Estetinės savybės. Nustatę patikimiausią medžiagą, turėtumėte pagalvoti apie savo grožį.

Apdailos medžiagos apdaila

Norint pastatyti apmušalą, nebūtina turėti statybos patirties. Norėdami tai padaryti, pakanka nuvalyti betono paviršių nuo dulkių ir nešvarumų, tada tvirtinti medžiagą. Jei naudojamos plytelės, ant betono užtepamas klijų sluoksnis, po kurio kiekvienas apdailos elementas švelniai prispaudžiamas prie paviršiaus. Tarp plytelių yra sukrauti plastikiniai kryžiai, kad atstumas tarp jų būtų vienodas, o kiekvienas elementas yra lygiai toje pačioje pusėje.

Kai klijai išdžiūvo, būtina uždengti sandarikliais. Po to veranda bus paruošta naudoti. Taigi, betono verandos su savo rankomis konstrukcija praleidžiama apie pusantro mėnesio. Norėdami suteikti verandoje užpildytą vaizdą, virš jo reikia įdiegti skustuvą.

Įvairūs stiliaus stiliai

Apie tai, kaip veranda bus suprojektuota, iš anksto verta apsvarstyti projektavimo stadijoje, kokios medžiagos bus reikalingos. Paprastai namų savininkai pasirenka vieną iš šių stilių:

 1. Klasika. Renkantis šį stiliaus apdailos veranda, naudojamos plytelės ar mediena. Šalia esančio verandos tvoros yra su apvaliomis balustradomis, o baldakimą sukuria gembė.
 2. Porch-patio. Panašios struktūros primena terasas ir turi didelę erdvę, kurioje yra parduotuvės, stalai ir kėdės.
 3. "Pilies" stiliumi. Veranda baigta akmeniu ir atrodo labai masyvi. Šiuo atveju dekoratyviniai elementai yra žibintai ir metalinės grotelės.
 4. Senojo rusiško stiliaus. Apdailos medžiaga daugiausia yra mediena. Pavyzdžiui, norėdami sukurti žingsnius, galite naudoti išilgai pjautinius rąstus. Senovės rusiško stiliaus verandos bruožas taip pat yra stiprių atramų ir erdvios struktūros buvimas.
 5. Prancūziškas stilius. Šio stiliaus verandoje yra mediniai baldai, dekoratyviuose vazonuose pakabintos gėlės.
 6. Europos stilius. Konstrukcijos ypatumas su šiuo dizainu yra ribotos linijos ir nedidelis konstrukcijos aukštis. Plytelėms naudojama čerpė arba akmuo.

Renkantis bet kokį stilių, jūs galite papuošti verandą savo rankomis be profesionalių įrankių. Bet tai tik tiesa, jei statybininkas visiškai atitinka visas aprašytas taisykles ir konstrukcijos išdėstymo seką.

The

 • Kaip pilti verandą su betonu

 • Medinio namo verandos dizaino pasirinktys

 • Medinis verandas

 • Medžio namo prieangio įtaisas

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map