Cage for trukses su karalienės ląstele

Cage for trukses su karalienės ląstele

Laukinėse triušiuose gyvena jaukios nardymo vietos. Namų priežiūroje jie tinkami ląstelėms, bet triušiui, kuris laukia palikuonių, labai svarbu sukurti palankias sąlygas. Tai būtina, kad triušis liktų sveikas, o motina turėjo galimybę pašarų juos šiltoje ir ramią atmosferą.

Štai kodėl arsenalui reikia triušių karalienės ląstelių. Galite sukurti save patys, tačiau yra tam tikrų jų įrengimo niuansų, kuriuos reikia žinoti ir atsižvelgti į karalienės ląstelių išdėstymą.

Ketvirčio įrenginio poreikis

Patyrę selekcininkai žino, kad triušio motinystė reikalinga ne tik šaltuoju metų laiku. Kadangi natūralūs triušiai gyvena su audiniu, jie gali saugiai pašarų palikuonis ten. Esant atviros kameros sąlygoms, tai bus labai sunku tai padaryti, nes moteriai bus nuolat trikdomas dėmesys. Jei nenaudosite triušių aplinkoje, skirtoje motinos misijai įvykdyti, tada tai bus problematiška gyvūnui.

Be to, naujai gimę triušiai neturi vilnos, o tai tampa problema ne tik žiemą. Naujagimių imunitetas yra labai silpnas, todėl menkiausio grimzlė gali sukelti ligą ar mirtį. Triušių su karalienės ląstelėmis narvelyje šiluma yra labai gerai išsaugota, o tai palankiai veikia triušius. Po to, kai palikuonys tampa stipresni, jie nuskaitys į laisvą kameros erdvę.

Padaryti karalienės ląstelę savo rankomis

Tai nėra sudėtinga surinkti ląstelę su karalienės ląstele, ypač paprasčiausią jos versiją. Tačiau procese būtina atsižvelgti į visus pagrindinius niuansus, kurie padėtų sukurti tikrai kokybišką palikuonių gimimo vietą.

Įrankiai ir medžiagos

Prieš pradedant tiesiogiai surinkti motininį tirpalą, būtina parengti tuos įrankius ir medžiagas, kurių gali prireikti procese. Būtinos medžiagos:

 • Lakštai iš faneros 3 mm storio.
 • Lentos
 • Reiki 2,5 cm storio
 • Šiltanti medžiaga.
 • Kilpos.
Patarimai! Galite naudoti liekanas iš lentų, o ne lentynų motininiam tirpalui, kad triušių struktūros įdiegimas savo rankomis būtų pigesnis už kainą.

Kaip šildytuvas, naudingiau naudoti pjuvenas yra ekonomiškiau. Taigi, motininis butelis bus ne tik pigus, bet ir visiškai ekologiškas. Be to, pjuvenų šiluminės izoliacijos savybės yra tiesiog puikus.

Galite imti mišrias pjuvenas motininiam tirpalui, pagrindinė būklė yra drėgmės nebuvimas jose. Medžiaga turi būti užpildyta kiek įmanoma griežtai, kad nebūtų pamestos ir neprarastų. Jei nėra pjuvenų, gali būti naudojamos šios izoliacinės medžiagos:

 • Mineralinė vata. Jis turi mažą šilumos laidumą ir nesugeria drėgmės. Tačiau ši medžiaga turi vieną didelį trūkumą - į villi, kuri į net mažas ritininės buvimo motininio tirpalo galima atsiskaityti su gyvūnais ir net gauti juos į ausis, nosį ar burną, kuris, be abejo, sukels jiems diskomfortą ir nerimą.
 • Šiaudai. Tokioje medžiagoje gali išsivystyti parazitai.
 • Asbestas. Ši karalienės ląstelės šildymo galimybė gali turėti neigiamą poveikį augintinių sveikatai.
 • Putplastis. Tai dažniausiai naudojama medžiaga, be to, namo konteineriuose visada yra jo lapų pora.
Svarbu! Bet kuriuo atveju izoliatorius turi būti izoliuotas nuo sąlyčio su gyvūnais.

Iš įrankių, skirtų karalienės vabaliams gaminti, jums reikės tų, kuriuos randa bet kuris namų savininkas: plaktukas, pjūklas, atsuktuvas, juostos matmuo, pjūklas ar pjaustytuvas, švitrinis popierius.

Ketvirčio ląstelės dydis

Prieš pradedant gaminti motininius tirpalus, turite pasiimti savo dydį ir pateikti išsamų brėžinį, nurodantį matmenis. Sukūrus motininio alkoholio konstravimo projektą pagal jį, medžiagą galima paruošti. Visų pirma apskaičiuojamas dalių skaičius ir pagrindinio elemento rėmo dydis. Būtina paruošti 8 stelažų, kiekvieno 56 cm ilgio, kurie bus naudojami priekinėms ir galinėms sienoms, stogui ir apačioje, 6 plokštėmis, kurių ilgis yra 31 cm šoninių bėgių ir konstrukcijos apačioje.

Be to, jums reikia pjaustyti faneros lapus į dalis, kurių reikia dydžiui. Priekinės ir užpakalinės sienos bus pagamintos iš stačiakampio, kurio ilgis yra 56 cm ir 30 cm pločio formos faneros. Tokie elementai turi būti pagaminti iš 4 dalių.

Šoninės sienos yra pagamintos iš stačiakampių, kurių ilgis yra 35 cm, o plotis - 30 cm. Šie gabalai taip pat reikalingi 4 vnt. Motininio skysčio dugnui ir dangčiai reikės keturių stačiakampių faneros lapų, kurių rodmenys yra 56 cm ilgio ir 35 cm pločio.

Dalių skaičius paaiškinamas tuo, kad reikės šildyti motininį tirpalą, todėl elementai yra reikalingi vidinėms ir išorinėms pusėms.

Gamybos technologijos

Parengę visas detales, galite pradėti montuoti struktūrą pagal schemą. Tai atliekama pagal tokį algoritmą:

 1. Mes užpildome faneros atitinkamas lentjuostes. Erdvių viduje yra pilnas didžiausias pasirinkto tipo izoliacijos tankis. Šiame etape ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas spragų ir trūkumų trūkumui.
 2. Antroji faneros lenta pritvirtinama prie šilumos izoliuotų elementų. Šie veiksmai kartojami su visomis sienomis.
 3. Priekinė siena yra su įėjimu, kuris gali būti supjaustytas kvadrato ar apskritimo pavidalu.
 4. Norėdami pagreitinti darbą, priekinė siena gali būti pagaminta iš lentų. Tokiu atveju galite įpjovą įpjauti pjaustytuvu ar pjūklu lentos šone. Įėjimo skersmuo yra pakankamas palaikyti iki 15 cm. Tokia skylė leis moteriai laisvai išeiti ir įeiti, o vidaus šiluma bus išsaugota.
 5. Mes nustatome visas sienas varžtais viena kitai tokia seka: mes nustatome šonines sienas iki apačios, tada mes montuojame galinę sieną. Viršutinis dangtis turi būti dedamas ant vyrių, kad būtų galima pateikti narvą ir stebėti palikuonį. Be to, karštoje dieną visada galite atidaryti dangtelį, kad vėdinamumėte vidinę motininio skysčio erdvę.

Dabar yra paruoštas jaukus mažų namų palikuonis. Toks mamos puodelis gali būti dedamas į galutinio narvelio viduje, jei jo dydis yra pakankamas, arba pritvirtinti skeletą nuo spindulių prie priekinės sienos ir uždengti tinklu, tokiu būdu gauti triušių piltuvą.

Jei pageidaujama ir būtina, truputį galima patobulinti ląstelę su motinos ląstelėmis. Pavyzdžiui, galima pagaminti grindų nuolydį, kad būtų galima efektyviai išvalyti jo turinį arba padidinti dydį, jei auginami didelės veislės asmenys. Tiems regionams, kuriuose klimatas yra ypač stiprus, galima numatyti, kad šildymo elementas būtų patalpintas po narvelio grindimis, kad moteriai su palikuoniu būtų patogiau.

Naudingi diegimo patarimai

Norėdami sukurti kokybišką karalienės ląstelę, turite laikytis tam tikrų taisyklių, kurios leis dizainą padaryti kuo patogesnį:

 • Nereikia gaminti pernelyg didelės motinystės dydžio, nes moterys gali nuspręsti, kad tai yra ląstelė ir ji pradeda šerti. Savo ruožtu nepakankamas triušių ląstelių dydis su karalienės ląstelėmis bus nepatogus, todėl moterys viduje negalės pasisukti, be to, negalima atmesti mėšlo nuleidimo pavojaus.
 • Jei moterys yra nepatyrę, tada motinos skysčio dugną reikia užlenkti šiaudais, nes ji tiesiog apie tai gali pamiršti. Tačiau patyrusiems triušiams šie veiksmai nėra būtini - ji pasiruošs sau vietą.
 • Norėdami išvengti skysčio iš apačios puvimo išmatos turi būti sukrauti ant jos cinkuotos, kuris yra padengtas šiaudų 20 cm storio. Jei šis sluoksnis yra mažesnis, triušiai gali užšaldyti.
 • Karališkosios ląstelės įtaisui nebūtina naudoti šviežių spygliuočių medžių medžių, nes eterinių aliejų kvapas išgąsdins moterį ir ji nenaudos dizaino pagal paskirtį.
 • Lazui nereikia būti per didelis, kad suaugę triušiai galėtų išeiti iš audinio. Tačiau pernelyg mažai neveiks, nes visiems vaikams nereikia eiti už karalienės ribų. Geriausia įdėti mažą kulkšnį aplink akį, kad moterys negalėtų išmesti tų kūdikių, kurie prie jo pritvirtino už motinos skysčio.

Išvada

Vadovaudamiesi išsamiais šio straipsnio nurodymais, galite lengvai sukurti mamos paukštį triušiui. Jo įdiegimas yra privalomas, nes triušis turi galimybę palikti savo palikuonis tik tuomet, kai yra patogus, ir išvesti jau stiprus ir sveikas kūdikius.

 • Triušių geriamieji lazdelės

 • Puokštės triušiams 2 ar 3 pakopose savo rankomis

 • Stumkite garaže savo rankomis

 • Segmentiniai garažo vartai

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

2 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map