Durys su namų rankomis

Durys su namų rankomis

Statant veranda, verta prisiminti, kad tai turėtų būti ne tik graži, bet ir patikima struktūra. Taip pat svarbu atsižvelgti į patogumą judėti laipteliais ir platforma priešais duris. Norėdami sukurti tokią konstrukciją savo rankomis, turite žinoti apie statybos etapus ir tokio darbo ypatybes. Tačiau pirmiausia reikia pasirinkti pagrindinę verandos statybinę medžiagą.

Metalo verandos privalumai

Metalo konstrukcijos privalumai:

 1. Patikimumas ir ilgas tarnavimo laikas.
 2. Metalinė konstrukcija neapsiriboja laiko ir nėra deformuota. Be to, tinkamai apdorojus, medžiaga negrunčia ir išlaiko savo išvaizdą, būdamas namo ornamentu.
 3. Santykinai mažas svoris, jei palyginsite šios medžiagos vertiką su masyviomis medžio konstrukcijomis.
 4. Nereikia įdiegti pamatų
 5. Estetika verandoje.

Galimybė greitai surinkti verandą. Esant būsimos verandos schemai, visą trumpą laiką galima surinkti visą konstrukciją. Paprastai tai trunka apie 3 dienas.

Bet tokie dizainai turi trūkumų. Pavyzdžiui, didžioji lova veranda, jei elementai pagaminti užsakant. Verta paminėti, kad vertikalių vertų rankomis sukurti būtina suvirinimo mašina, turinti patirties dirbant su metaliniais elementais. Norėdami pasirinkti tinkamiausią verandos rūšį, pakanka pamatyti kelias nuotraukas, kuriose rodomos tokios konstrukcijos.

Kaip statyti metalinį verandą

Paprastai metalinį kampą 40x40 mm naudojamas gaminti metalo prieangio kaime. Taip pat naudojami profilio vamzdžiai, kurių skerspjūvis yra 20x40 mm. Metalinių elementų storis turi būti ne mažesnis kaip 3 mm, kitaip rėmas negali atlaikyti ant jo veikiančios apkrovos.

Nedidelis metalinis veranda gali būti stebimas tam tikra seka:

 1. Pirma, plotas yra pažymėtas ir stulpelis yra ištrauktas tarp įrašų. Tuo metu žymėjimo geometrija yra tikrinama taip, kad visi kampai būtų lygūs 90 laipsnių, jei sukurta standartinė konstrukcija.
 2. Po to ženklinimo kampuose įrengiami metaliniai poliai. Jei verandoje yra didelis ilgis ir plotis, atramos dedamos viduryje. Šiame etape būtina patikrinti kiekvieno atramos vertikalią padėtį. Jei metalinės kopėčios yra ilgesnės nei 3 metrai. Po juo taip pat yra įdiegtos papildomos atramos. Montavimas yra toks: žemė yra kasimo vamzdžių sekcija 50x80 mm ir yra betonuotos. Norėdami išlaikyti teisingą atramos galvos padėtį, jie yra sujungti metaliniais kampais.
 3. Tada pjovimo ilgis lygus kopėčių ilgiui. Būtent šie elementai bus naudojami žingsniui įdiegti. Apatinė laiptų dalis montuojama ant betoninės pagalvės.
 4. Tada vienodo kampo kampas supjaustomas skirtingais ilgiais: matmenys aukštyje, laipteliai, ilgis ir plotis. Pirma, mažesnio ilgio kampai suvirinami prie kopėčių pagrindo, o vėliau tarp jų yra tarpusavyje sutvirtinami ilgiausi elementai, kuriais remiantis nustatomi žingsniai. Kai suvirinamos atramos, reikia užtikrinti konstrukcijos lygį, kad žingsniai būtų horizontalūs.
 5. Paskutiniame etape vyksta žingsnių įrengimas iš įvairių medžiagų, taip pat statybvietės tvirtinimas. Jei reikia, taip pat yra baldakio įrengimas. Pasirinkite apdailos stilių atsargiai, kad nesugadintumėte struktūros išvaizdos. Už tai pakanka apsvarstyti siūlomas nuotraukas.

Taigi, kad metalo veranda su savo rankas ir pridėti jį prie kotedžo yra įmanoma per trumpą laiką, su minimaliomis žiniomis procese. Norint išvengti klaidų statybų metu, verta atidžiai apsvarstyti siūlomas nuotraukas.

Svarbu! Darbo kokybė priklauso nuo namo pridedamos konstrukcijos patikimumo, todėl nereikia metalinių elementų sujungti be patirties.

Medinės verandos privalumai

Mediena yra labiausiai paplitusi medžiaga, nes ji turi keletą privalumų prieš metalą ir betoną. Joms įmanoma įdiegti paprastą dizainą savo rankomis. Net jei nėra profesinių įgūdžių, asmuo gali sukurti patikimą ir gražų medinį verandą ir pritvirtinti jį prie dachos.

Kitas pranašumas - tai maža medžiagų kaina. Paprastas medinis verandas su baldakimu gali būti sukurtas iš elementų, likusių po namo statybos. Paprastai tai reikalauja tik baras su 100x200 mm skersmens pjovimo plokštėmis.

Taip pat prie verandos pliusų yra ir graži išvaizda, kaip matyti iš siūlomų nuotraukų. Tinkamai pasirenkant apdailą, dizainas tampa namo ornamentu. Jei norite papuošti medinį verandą, galite naudoti įvairių atspalvių spalvas, todėl galite pasirinkti beveik bet kokį stilių.

Mes statome medinį verandą savo rankomis

Pagrindinė nepatyrusių statybininkų problema yra žinių apie medinių atramų įrengimą pagal medinį verandą trūkumas. Norėdami išvengti klaidų, turėtumėte pasirinkti vieną iš statybininkų naudojamų parinkčių:

 1. Betonavimo medinis palaikymas. Naudodamas šį metodą, po pagrindu esanti anga yra kasama iki 1,2 metro gylio. Tada medinių stovų yra veikiamas konservantas ir yra sumontuoti ant žvyro arba skaldos pagalvė storis apie 15 cm. Tai po įrengimo paramos ir pripildant duobutes betonu. Norint išlaikyti medį vienoje padėtyje perpilant, yra sukurtos tarpinės.
 2. Medžio pagrindo tvirtinimo elemento naudojimas. Tai smaigalys, kurio viršutinėje dalyje yra užfiksuotas U formos metalinis tvirtinimo elementas su skylėmis medinės dalies tvirtinimui. Smeigtukas yra betonuotos, o pagrindo paviršiuje yra metalinis atraminis elementas. Šis metodas yra patogesnis ir patikimesnis nei ankstesnis.
 3. Dėklų naudojimas atramoms. Jei verandos betono pagrindas jau sukietėjo, naudojamas specialus dėžutė su metaline pagrindu, veržiančia jį betonu.

Platformos ir kopėčių įrengimas yra mažiau sudėtinga užduotis, nes šiame etape lieka tik tvirtinti medinį rėmą ant atramų. Savo rankomis, norėdami sukurti vertikalės plotą, turėsite įdiegti tik sijas ir suremontuoti jų kryžius. Norėdami įdiegti paprasčiausius laiptus, naudojamos 2 plokštės, kurių storis ne mažesnis kaip 5 metrai, ir plokštės laipteliams. Sukūrę brėžinį ir skaičiuodami laiptelių skaičių, metaliniai kampai pritvirtinti prie pagrindų, ant kurių likusieji elementai bus sureguliuoti. Verta paminėti, kad medinis verandas tinka beveik bet kokiam namui, nepriklausomai nuo medžiagos, iš kurios ji pastatyta.

Betono veranda

Jei norite pritvirtinti patikimą konstrukciją ant jūsų buto, į kurią nepaveiks nepalankių veiksnių, verta tai padaryti iš betono. Norėdami pakeisti šio dizaino dizainą, jums tiesiog reikia pasirinkti apdailos medžiagą, kuri jums patinka, ir pakeisti ją anksčiau.

Be to, betono veranda pranašumas yra statybos proceso paprastumas, pakanka sukurti medinį rėmą pilimui ir armatūros įrengimą viduje. Po to mišinys yra sukurtas ir supilamas į klojinį.

Prieš prijungdami verandą prie namo, turėtumėte pagalvoti apie tai, kaip jį sujungti su namo pamatais. Jei susitraukimas jau baigtas, galite gręžti skylutes rūsyje ir įdėti į juos metalinius kaiščius, kurie sujungs struktūrą su veranda.

Jei namo susitraukimas tik prasidėjo, tarp pamatų ir naujos betoninės konstrukcijos yra tarpinė. Prieš pradedant dirbti, vyksta plokščių montavimas, suvyniotas su ruberoidu. Po jų užpildymo medžiaga pašalinama, o tarpas užpildomas montavimo putomis. Taigi, norint betoną veržiuoti savo rankomis, jei pageidaujate, galite be statybos patirties. Tačiau norint nepadaryti klaidų, reikia atidžiai apsvarstyti kiekvienos operacijos įgyvendinimą ir peržiūrėti visą proceso nuotrauką.

Porch apdaila

Projektuodami verandą turite pasirinkti tam tikrą stilių. Jei ne, galite kreiptis gražus pastatas absurdiškame pratęsimo į šalį, kuri bus tik sukelti sumišimą, o ne susižavėjimą. Dažniausiai renkami šie stiliai:

 1. Klasika. Pasirinkus šią parinktį, yra sukurtas dviejų lygių baldakimas ir įdiegtos išardytos turėklos. Taip pat reikia įdiegti ir dekoratyvinius balustrades. Norėdami baigti laiptus ir verandos plotą, naudojamas akmuo ar plytelės. Norėdami papuošti tokią struktūrą naudojamos vazonai su gėlėmis. Nuotraukoje galite pamatyti visas šio stiliaus savybes.
 2. Šalis. Šis stilius tinka tik tuo atveju, jei namas pastatytas iš medžio. Pagrindinis vertikalės bruožas yra grubus medžio apdorojimas. Kuriant šalies stilių, namas turėtų būti panašus į amerikietišką rančą ar Meksikos hacienda.
 3. Europos stilius. Šis dizainas reiškia gausybę aiškių linijų ir standartinių formų. Kaip pagrindinę apdailos medžiagą, naudojamas akmuo ar plytelės. Iš europinio stiliaus verandos yra pietų kėdė.
 4. Prancūziškas stilius. Pagrindinis skirtumas nuo ankstesnės dizaino versijos yra tik stiklo durų, apsaugotų metaline ažūrine grotelėmis, buvimas.

Norint tiksliau nustatyti, kuris stilius jums labiau patinka, verta apsvarstyti nuotrauką ir pristatyti tokią statybą prie jūsų namų. Neįgaliojanti užduotis yra vertikalaus verpalų sukūrimas, tačiau rūpestingai elgdamiesi į darbą neturėsite rimtų sunkumų.

 • Porankis iš profilio vamzdžio savo rankomis

 • Vonios veranda

 • Kaip padaryti veranda prie verandos

 • Betono veranda

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 3 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map