Garažo plokštės užpildymas

Garažo plokštės užpildymas

Didėjant privačių automobilių skaičiui, mėgėjiškoji prigimtis tampa vis spartesnė, o dauguma vairuotojai bando sukurti pigų ir tuo pat metu labai tvirtą transporto priemonių saugojimo dėžę. Atsižvelgiant į siekį išlaikyti mašiną ir galimų problemų su nusėdimo struktūrą, ir, atsižvelgiant į visą informaciją apie dirvožemio pobūdį tuo svetainėje trūksta, daugeliu atvejų priimtas solution- geriausią pagrindą yra monolitinis plokštė pagal garaže.

Ruožų paruošimas plytelėms po garažu išpilti

Technologiškai betono gelžbetonio pagrindo paruošimas ir gamyba niekuo nesiskiria nuo seklios pamato išdėstymo, skirtumas yra tik darbo apimtis:

 • Tiksli būsimo plokštės vieta pažymėta vietoje, atliekami planavimo darbai, dirvožemis ir dirvožemis pašalinami iki 40-50 cm gylio;
 • Kelių sluoksnių smėlio-žvirgždų mišinio pagalvė dedama ir nuleidžiama, išdėstoma plėvelė, izoliacija ir hidroizoliacija;
 • Įrengtas klojinys, išdėstyti du sluoksniai armatūra, apatinis sluoksnis 3-4 cm atstumu nuo hidroizoliacijos, viršuje - 3 5 cm nuo galinio plokštės viršutinio paviršiaus.
Patarimai! Nepriklausomai nuo to, kaip ir iš kokios medžiagos bus rodomas garažo sienos, prasminga išleisti vožtuvą nuo pagrindinės plokštės į vertikalią ūsai tolesniam perrišimas lazdomis mūro sienos arba liejimo formą.

Taigi, galima veiksmingai panaudoti plokštės perteklinį standumą, kad būtų sustiprintas garažo dėžutė. Garažo sienoms pritvirtinti detalių sujungimas padaro visą struktūrą daug stipresnę ir stipresnę. Jei lubos yra suplanuotos plokščių liejimo formoje, armatūra tik sustiprins garažo sienas ir, galbūt, armuojančio diržo gamybai nebus poreikio.

Iš pradžių išlenkite ir tvarskite apatinį armatūros sluoksnį. Po "varlių" ar standartinių puodelių klojimo pritvirtinkite antrojo sluoksnio armatūrą. Būtina megzti strypai, o ne suvirinti juos. Dauguma ekspertų rekomenduoja megzti minkšta viela, motyvuojant rekomendacijas, kad nebūtų pažeidžiamas armatūros apsauginis sluoksnis. Tikrovėje mezgimas su viela leidžia gauti stipraus ir vienu metu judančią armatūrinį skeletą. Klojinius pilant, jungiamosios detalės nejudės, o kai garažo pamatas bus sukietėjęs, barų perrišimas leis lyginti ir kompensuoti betono apkrovas.

Kaip užpildyti viryklę po garažu savo rankomis

Standartinio stiprumo apskaičiavimas naudojant programinės įrangos paketus suteikia optimalią kietos plokštės storio vertę 120 mm vieno aukšto garažo statybai. 6x4 m dydžio garažo dėžutės apačioje bus apie 3 kubinių metrų betono tirpalo.

Iš tikrųjų plokščių pagrindo storis yra šiek tiek didesnis nei apskaičiuojama vertė:

 • Visų pirma yra noras pakelti garažo grindis virš žemės, ne mažiau kaip 10 cm. Dažniausiai privačiame garaže naudojamos pasukamos garažo durys. Todėl norint užtikrinti įprastą vartų atidarymą net žiemą, priešais įėjimą turi būti pakankamas atotrūkis, kuriame yra daug ledo ir sniego;
 • Antra, ištirpęs ir lietaus vanduo neturėtų patekti į garažą, net ir įstrižus dušais;
 • Trečia, aukšta viryklė garantuoja įprastą garažo naudojimą net ir nenumatytose situacijose, pvz., pamato dalies nusileidimas arba žemės pūstuvas prieš įeinant į kambarį.
Svarbu! Paskutinis punktas yra ypač svarbus ir reikalauja didesnio dėmesio projektuojant garažo dizainą, nors daugelis vairuotojų nepaiso pavojaus ir susiduria su daugybe problemų, susijusių su durų atidarymu.

Pilant betono plokštė pamatai prie garažo pamatų rekomenduojama atlikti vieną žingsnį, jei betono skiedinio į maišytuvą apimtis yra ne pakankamai, užpildo turi atlikti su skirtumas ne daugiau kaip 3 valandos laiko.

Po išpylimo būtina lyginti betono tirpalo paviršių su lyginimo įtaisu. Taigi gaunamas labai sklandus ir tvirtas pagrindas.

Garažo rūsio formos optimizavimo metodai

Plokštės storis 120 mm pakanka stiprumui, bet nepakanka pastatyti aukštą pamatą. Užpildyti pusės metro storio pamatą, siekiant pakelti grindų lygį, yra brangus ir beprasmis. Už 0,5 m pločio reikia bent 12 kubelių betono arba 26-30 tūkstančių rublių papildomų išlaidų. Todėl dažnai renkasi neįprastą fondo pagrindą - sektorinį.

Tokios plokštelės konstrukciją galima palyginti su keliais lygiagrečiais juodais pamatais, ant kurių viršuje pilamas plonas monolitinis plokštes. Armatūros išdėstymas nesiskiria nuo standartinės versijos.

Tokio pamato surinkimo technologija vykdoma tokia seka. Garažo perimetru ir kontūro viduje ištraukiama 50 cm gylio tranšėjos. Kontūro viduje padaryta viena, rečiau - dvi išilginės ir viena skersinė juostos iš seklių pamatų. Yra žvyro smėlio pagalvė, hidroizoliacija, EPS. Tarpas tarp juostų yra kruopščiai sutankintas ir šlifuotas, o po to - hidroizoliacijos ir izoliacijos klojimas. Juostelės sustiprinamos dviejų juostų juostų apačioje ir viršutinėje dalyje. Monolitinė plokštė viename sluoksnyje turi savo sutvirtinamą rėmą.

Įdiegę klojinius ir bendrą pyragas plokštelę MZLF pakils virš žemės, kad maždaug 20 cm aukščio. Šiuo labai plona ketaus plokštė gauta, o didelis, padidėjusi virš žemės dėl to, nustatyta sluoksnio Epps. Rezultatas yra plonas monolitinis garažo pagrindas, sustiprintas standinančiomis šonkaulėmis.

Į bet kurį pagrindo plokštelės variantą įpilkite tik vieną sėdimąją su vienu maišytuvo tūriu. Apskaičiuota betono tirpalo versija reikalauja apie 5 kubelių, atitinkančių standartinį "KAMAZ" pagrindu sumontuotą betono maišyklę.

Monolitinio rūsio po garažu ypatybės

Pagrindinis ir svarbiausias teigiamas bruožas plokštės yra tai, kad, atsižvelgiant į tinkamą formavimo pamatų torto, net silpna ir šlapiose dirvose atveju monolitas cementai ir stiprina visą dėžutę garaže, net jei jis pastatytas iš betono blokelių. Be to, garažas nėra gyvenamasis pastatas, bet dažniausiai tai tik transporto priemonės, įrankių, atsarginių dalių ir nereikalingų šiukšlių laikymo vieta.

Kokia garaže esanti viryklė skiriasi nuo daugiabučio namo rūsio

Viryklė po garažu veikia griežtesnėmis sąlygomis nei gyvenamasis pastatas, retai šildomas. Dėl specifinio naudojimo kyla daug papildomų reikalavimų:

 1. Dažnai garažo plotas nėra šildomas, todėl kieta plokštė iš esmės šildoma vidine šiluma. Todėl, jei pastato dėžė gatvių kooperatinių pastatų gatvės eilės gale nesudaro sienos prie sienos, plokščių pamatas turi būti kruopščiai izoliuotas;
 2. Monolitinė plokštė dažnai vadinama plūduriuoju plokšte, tačiau tai nereiškia, kad plokščių pamatas bet kokiomis sąlygomis gali stovėti beproblematiškai. Tai puikiai veikia sunkiojo pjovimo dėžės namuose, tačiau jis gali nukristi nuo lengvo garažo svorio dėl galingo dirvožemio ir didelių požeminių vandenų perforavimo;
 3. Gana keistai tai skamba, bet su plokštelės išdėstymu jūs galite ne tik užpildyti klojinį armuotu betoniniu skiediniu ir gauti geriausią pamatą pasaulyje. Pagrindo plokštės dalies apkrova garažo priekinėje sienelėje su vartais ir kitais skyriais yra kitokia, visų pirma dėl nevienodų darbo sąlygų.
Informacija! Viena iš labiausiai neaiškių priežasčių, trukdančių pamatai įkurti, yra garaže laikomas transportas. Automobilio atvykimo metu spaudimas ant sienos priekyje vienu metu ir vienu metu didėja beveik du kartus.

Kodėl būtina stiprinti plokštės priekinį kraštą pagal garažą

Jei garažo pagrindo plokštė pagaminta standartine versija, be armavimo diržų ir standumo elementų, automobilio apkrova gali sukelti mažą, kartais net milimetro dalelę, pagrindo deformaciją. Tinkamai sustiprintos 100-120 mm storio plokštės tvirtumas bus pakankamas, kad išlaikytų deformaciją nesulaužant.

Pagrindinis pavojus nėra tai. Jei oro pagalvė yra išdėstyti pagal plokščių pamatų teisingai naudojant nešvarų molingasis smėlio, susmulkintos arba Tamping technologiją, periodines nukreipimui priekinio krašto pagrindo sukelia sustiprintą tankinimo ir pagalvės, ir galiausiai maža ertmė yra suformuota pagal plokštelės. Laikui bėgant lietaus sezono metu ertmė bus užpildyta vandeniu, o po šalčio atsiradimo dėl susidariusio ledo jis pradės pakelti pagrindinę plokštę.

Informacija! Pirmasis tokios problemos požymis bus gipso įtrūkimai ir prasta garažo durų uždarymas.

Jei nesiimsite priemonių, plona ir lanksti plokštelė ir toliau "sulaužys" garažo sienas, kol atsiras pilnų įtrūkimų. Šiuo atveju naudinga yra armatūra, išleista iš plokščių pagrindo, kai pilamas garažo pamatas.

Pagrindinė plokštelės konservavimo būklė yra efektyvus drenažas ir tinkamas aklas

Retais atvejais, kai taip pasisekė, kad garaže po dirvožemio sluoksniu pastatyta vieta yra uola, plokštė gali būti paprasčiausiai išmesta į iškastą duobę po hidroizoliacijos nustatymo. Dažnai randasi priešais - jūs turite pašalinti daug molio, užpilti žvyru, klijuoti geotekstilę, smėlio sluoksnį ir tik po to užpilti betoną. Šiuo atveju, prieš dedant smėlio pagalvę, būtina nutiesti šakotas drenažo sistemas iš perforuotų vamzdžių.

Prie pagrindinės plokštės pagrindo dalies ir betono ploto prie įėjimo į garažą turi būti įrengti bent du vamzdžiai. Šiuo atveju paprastai galima veiksmingai šalinti požeminius ir paviršinius vandenis ir visiškai išvengti patinimosi.

Išvada

Veiksminga drenažo sistema leidžia išvengti 99% problemų, susijusių su dirvožemio deformacijomis ir sunaikinimu, galinčiais sutraiškyti iki 25 cm storio sutvirtintas pagrindines plokštes. Į rezervuarą surinktas vanduo gali būti labai naudingas namų reikmėms, pavyzdžiui, automobiliui plauti.

 • Dekoratyvinė juostelės pamatai

 • Namų, pagaminto iš putplasčio blokelių, pagrindo

 • Smulkiai išvalytas kaspininis pamatas ant grotelių + video

 • Glaudžiai išvalytas kaspininis pamatas po rėminiu namu

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

65 + = 71

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map