Kaip pasirinkti elektrinę vertikalę

Kaip pasirinkti elektrinę vertikalę

Liftas, keltuvas, arba gervė - visa tai yra gerai žinomų įrenginio ar įrenginio, plačiai naudojami konstruojant, rengiant tvarkymo, remonto ir gabenimo automobilių inžinerijos ir net arimo sodai priemiesčio teritorijose pavadinimus. Norint pakelti sunkumą arba perkelti prekes garaže ar šalyje, elektrinė gervė dažniausiai naudojama su paprasčiausiu įrankiu ir varikliu.

Elektrinė gervė

Visi esami liftų stacionarūs arba suvestiniai arba nešiojami elektriniai variantai pagaminti pagal vieną principą ir susideda iš praktiškai tokių pačių komponentų:

 • Elektrinio keltuvo arba gervės kėbulas atlieka visus pagrindinius įrenginio vienetus ir dalis. Paprastai korpusas yra pagamintas iš galingo plieno rėmo su skyriais kabelių ir elektrinių variklių apvijai;
 • Plieninė arba kompozicinė virvė su rankena, kablys ar takelažais;
 • Kabelio apvijos agregatas pagamintas iš plieno būgno su kreipiančia juosta ir reduktoriaus. Naudojant pastarąją, jūs galite sumažinti sukimosi jėgą iki priimtino lygio;
 • Variklis liftas pavara, dažniausiai naudojamas elektros variklis 220. namų ūkio elektros varikliu arba DC 12 - 24;
 • Nuotolinio valdymo sistema.
Informacija! Priklausomai nuo pagrindinės paskirties, būsto elektros nebūtinai įrengtas su specialia tvirtinimo, su kuriuo nešiojamas struktūra gali būti montuojamas ant tvirto pagrindo, pavyzdžiui, ant strėlės statybos keltuvas ar ant transporto priemonės rėmo.

Labiausiai įtempta ir susidėvėjusi nešiojama elektrinė gervė yra kabelis ar lynas. Dažniausias rankinis ir nešiojamas gervė yra plonas, 5-6 mm skersmens plieninis kabelis, pagamintas iš daugelio plonų metalinių laidų, supinamų į vieną gabalą. Didelės pastangos, tam tikrais atvejais pasiekusios keliasdešimt tonų, laikui bėgant, išjungia atskirus temas. Jei elektrinis keltuvas virvė nėra pakeistas nauju metu, esant apkrovai kabelinės pertraukos gali atsirasti ir dėl to, sugadinimo reduktoriaus.

Nešiojamoje versijoje būgnas su virve yra papildomas apsauginiu dangčiu, kad paviršius būtų užterštas dulkėmis ir vandeniu. Stacionarios elektrinės gervės, naudojamos namų ir pramonės kėlimo įrenginiuose, dažniausiai būna su atviromis būgnėmis, kurios leidžia stebėti kabelių būklę ir jų apvijos teisingumą.

Svarbiausias kriterijus, pagal kurį turite pasirinkti elektros keltuvas statybos ar montavimo darbų, yra pavarų dizainas ir virvės ilgis. Daugeliu atvejų, statybinės medžiagos gali būti skirstomos į šalis, kurios kels bet kokio dydžio partijos Medžiaga Aukštis tinkamoje ilgio virve.

Sandėliavimo ir prekybos įmonėms veikiant, lifto kėlimo svoris yra lemiamas veiksnys, nes prekių pristatymas dažnai atliekamas konteineriuose ir specialiuose konteineriuose. Šiuo atveju didžiausias lyno ilgis neturi nustatymo reikšmės.

Dažniausi gervės

Originalus gervės tikslas kaip keltuvas šiandien žymiai pasikeitė. Modernus elektrinės gervės įrenginys laikomas agregatu, kuriuo galima gauti didžiulę traukos jėgą, o jėgos panaudojimo kryptis neturi ypatingo vaidmens. Labiausiai paplitę kabelių keltuvai buvo statomi, gabenami, remontuojami ir vidaus sąlygomis.

Didžiąją kėlimo ir vilkimo mechanizmų nomenklatūrą galima suskirstyti į keturias grupes:

 1. Statybinės gervės ir keltuvai;
 2. Pagalbinė pramonės įranga;
 3. Elektrinės traukos gervės plačios paskirties;
 4. Transporto liftai, naudojami kaip savisaugos ir remonto įranga.
Informacija! Elektrinė gervė plačiai naudojama didmeninių įmonių degalinėse ir sandėliuose. Dėl prekių judėjimo ir krovinių santykinai mažą svorį iki 200 kg, statyti visiškai kranas yra brangus ir ekonomiškai netikslinga, lengviau naudoti galingą traukos gervė įrenginį ar keltuvas rėmo tipas.

Universalūs elektriniai gervės statybos ir krovimo darbams

Montavimo darbai ir statyba tapo viena iš taikymo sričių, kai gervės įrenginiai ir mechanizmai pasirodė esąs tikrai būtini. Net didelių statybos projektų daugiaaukščiuose pastatuose didinti mažųjų partijų apdailos medžiagų, mūrinis, vandentiekio ir pagalbinių priemonių, sveriančių po kelis šimtus kilogramų klausimą, išspręsti mažų elektros gervė mobiliųjų įrenginių, liftų ir blokų, montuojamas ant aplinkkelio feed.

Pavyzdžiui, galime paminėti paprastą ir patikimą "KDJ-250V" sistemą. Vieneto svoris su virve yra tik 66 kg, todėl lengva perkelti ir sumontuoti gervę kartu. Priėmimo būgnas turi 58 metrus kabelį, suprojektuotą 250 kg apkrovai, o tai yra gana pakanka, kad pakelti kombinuotus krovinius ir medžiagas iki penkių aukštų namo lygio. Tokiu atveju ritininis blokas pritvirtintas prie pastato priėmimo ploto konsolee esančios sankryžos, o gervė yra montuojama ant namo pamato. Naudojant 58 m ilgio virvę, galima pakelti ne mažesnę kaip 25 kg ir ne daugiau kaip 250 kg apkrovą iki 29 m aukščio.

Jei gervė yra sumontuota tiesiai ant priėmimo platformos, tada kėlimo aukštis padidinamas iki 16 aukštų pastato.

Pavyzdžiui, "KDJ-300E" konsole tipo gervės, leidžia pakelti krovinį iki aukščio be traukimo ritinėlio.

Be to, tiesiogiai atlikti pakėlimo operacijos, elektros gervės yra plačiai naudojami horizontalaus transportavimo vežimėlių, ratinių konteinerių ir vagonų į medžiagų ir dalių, panaudotų smulkiosios instaliavimas ar surinkimas darbą.

Pavyzdžiui, elektrinis keltuvas "TL-12" leidžia perkelti svorio svoris 200-300 kg tiek ratu, tiek ant rutulinių guolių. Virvės ilgis yra 50 m, tai yra daugiau nei pakankamai, pavyzdžiui, konteinerio perkėlimui iš prekių iš laikymo šaldytuvo arba rūsyje arba žaliavų krovimo.

Traukos gervės iš pradžių suprojektuotos pagal jėgos horizontalią kryptį, todėl įrenginio korpusas visuomet yra surenkamas ant standaus rėmo, pagamintas iš I-spindulio ar kanalo. Pramoninių traukos gervių galia paprastai apskaičiuojama trifaziu 380 V elektros tinklu.

Transporto gervės

Gervės ir liftai transportuojami dviem būdais - kaip gelbėtojai, atliekantys krovimo ir iškrovimo darbus. Pirmuoju atveju gervės pavara gali būti varoma naudojant variklio išmetimo sistemą iš variklio perdavimo dėžės ir autonominio prietaiso, kurį maitina automobilio baterija.

Pirmoji versija gervių yra naudojama galingose ​​sunkvežimis ir sistemose, pavyzdžiui, specializuotose gelbėjimo tarnybų technologijose. Antroji elektrinės gervės versija yra įrengta lengviesiems automobiliams, visureigėms transporto priemonėms ir pikapiams. Tokios gervės konstrukcija beveik identiška įprastinei nešiojamajai sistemai.

Standartine versija elektrinės gervės korpusas yra pritvirtintas prie automobilio rėmo, o nuotolinio valdymo pultas gali būti nuotolinis arba net įrengtas nuotolinio valdymo pulteliu. Be kablys ir papildomo lynų komplekto, elektrinis gervės įrenginys gali būti papildytas skriemulių blokų ir blokų sistema, kuri žymiai padidina virvės traukimo jėgą. Tokios gervės variklio elektros energijos tiekimas nėra iš baterijos, o iš geležinkelių riedmenų elektros sistemos su varikliu. Elektros tipas yra daug patogesnis ir saugesnis nei mechaninės ir hidraulinės sistemos.

Elektriniai 220 V gervės įrenginiai yra plačiai naudojami ir laivuose - valtyse ir valtyse. Inkaro gervė su elektros pavara leidžia atrakinti inkarą švelniai ir greitai ištrinti ar pašalinti kabelį iki reikiamo ilgio, užtikrinant optimalų Padėtis atsižvelgiant į krantą ar valtį Pier krašto.

Pavyzdžiui, elektros brašpilis «Svaresnį plieno rankas 35" vyksta ant metalinio rėmo, bet ir visam struktūra yra uždarytas nuo smūgiams atsparaus plastiko danga. inkaro linijos ilgis yra 35 m. Įrenginys leidžia pakelti nuo žemės inkaro svoris mažesnis nei 15 kg, esant 30 m / min greičiu. Įrenginį maitina 12 voltų baterija. Jei pageidaujama, į prietaisą gali būti įrengtas nuotolinio valdymo mygtukas.

Išvada

Paprastas ir nepretenzingas elektrinės gervės dizainas leido padaryti jį ne tik patikimą, bet ir patvarų. Vidutinis pavarų dėžės ir agregato variklio eksploatavimo laikas yra 10 metų. Priešingai hidraulinių sistemų, beveik jokių mazgų, kurie turi būti periodiškai revizirovat arba pakeisti į elektros gervė kaip vartojimo. Tuo pačiu metu, elektrinis variklis daro prietaisą saugesniu nei gervė, mechanine ar rankine grandine.

 • Kokio tipo kompresorius reikalingas purkštukui

 • Dekoratyvinis laminatas

 • Kaip pasirinkti gręžimo maišytuvą

 • Kärcher skalbimo langams

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 84 = 92

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map