Kaip pilti verandą su betonu

Kaip pilti verandą su betonu

Jei namo rūsys yra aukštas, prie įėjimo reikia įrengti visą veranda. Jei norite pagaminti patvarią konstrukciją, geriausia naudoti betoną kaip pagrindinę medžiagą. Tačiau prieš užpildydami verandą, verta išsamiai sužinoti apie visus darbo etapus.

Betono verandos savybės

Norint išvengti daugelio vertikalių statybų problemų, jį geriau sukurti namo montažo metu. Šiuo atveju konstrukcija turės bendrą pagrindą ir hidroizoliaciją su namu. Izoliacinio sluoksnio sukūrimas yra vienas svarbiausių darbo etapų, galų gale, po to, kai jie buvo atlikti, veranda gali praeiti dešimtmečius ir nebūti deformuota. Jei vienu metu statyba su namu negalima, verta statyti po durelių maždaug 5 cm.

Norint sukurti veranda, reikia naudoti cemento M400. Jei prekės ženklas yra mažesnis, medžiaga gali neveisti pastovios apkrovos. Porankio kūrimas įvyksta keliais etapais:

 1. Paruošimas. Šiame etape svetainė yra paruošta verandoje, taip pat matmenų skaičiavimui.
 2. Pagrindinis etapas. Šiame etape įrengiami mediniai klojiniai ir betono išpylimas.
 3. Paskutinis etapas. Po to, kai betonas sukietėja, medžiaga yra baigta.

Peržiūrėję vaizdo įrašą apie statybos procesą, galėsite sužinoti ne tik tai, kas turi būti padaryta, bet ir keletas svarbių tokios veiklos niuansų.

Teritorijos paruošimas

Jei priešais namą būtų senas verandas, jis turėtų būti visiškai pašalintas, paliekant laisvą erdvę. Po to, kai žemės paviršius išvalomas nuo statybinių šiukšlių, po pagrindu sukurta duobė. Jo gylis turėtų būti apie 30 cm. Kubo plotis turėtų būti 3 cm didesnis nei veranda.

Rengiant teritoriją, būtina visiškai pašalinti augalus svetainėje. Ir taip pat išnaikinti medžių šaknų liekanas, jei jie yra šalia verandos. Išvalius teritoriją ir iškasant duobę ant pagrindo, griuvėsiai nusileidžia, paskui smėlis. Per šį procesą reikia pasirūpinti, kad visi žvyro tušalai būtų užpildyti smėliu.

Formwork Creation

Po skaičiavimo sukurtas klojinys. Jo aukštis turėtų viršyti vertikalio aukštį 30 cm, nes lentos tiesiog eina į žemę šiuo atstumu.

Šoninės klojinio dalys yra sustiprintos standinančiais elementais, kad jie nepasikeistų po betono slėgiu. Rezultatas yra medinė konstrukcija. Kuris stovi ir pusės. Kad nebūtų išleista didelė betono dalis ant verandos pilstymo, daugelis užpildo erdvę viduje klojinių su akyto betono blokais ir kitomis panašiomis medžiagomis. Tai atliekama taip, kad tarp blokų būtų vietos, kuri bus užpildyta sprendimu.

Jei verandoje jau yra akmenų ar plytų sienų tvoros. Klojiniai yra tik stove. Verta prisiminti, kad prieš klojinio tvirtinimą sumontuotas sutvirtinantis metalinis rėmas, kuris yra būtinas siekiant išlaikyti laipsnių formą po išpylimo.

Betono vertikalaus sukūrimo procesas

Norint tinkamai užpildyti veranda su betonu, verta išsamiai apsvarstyti kiekvieną darbo etapą:

 1. Pakopos tipo nustatymas. Šiame etape nustatomas laiptelių dydis ir konfigūracija. Tai priklauso nuo verandos patogumo. Žingsniai turėtų būti atliekami pakankamai platus, kad ant jų būtų pėdos. Bet jei juos padarysite pernelyg plačiai, tai bus nepatogu lipti prie verandos. Visa struktūra gali būti stačiakampio, kvadrato ar trapecijos formos. Jei žingsnių skaičius yra didesnis nei trys, turite įdiegti turėklą.
 2. Sutvirtinimas. Viduje klojinio yra metalinių strypų rėmas, kuris pakartoja kopėčių kontūrus ir prasiskverbia visą erdvę, užpildytą betonu.
 3. Užpildykite. Kadangi betono veranda reikalauja daug, sumaišant, geriau naudoti elektrinį betono maišyklę. Tirpalas yra paruošiamas tokiu santykiu: 1 dalis cemento ir 2 dalys griuvėsių ir smėlio. Įpilamas vanduo, kol tirpalas turi tešlos nuoseklumą.
 4. Betono brendimas. Klojinys pašalinamas praėjus maždaug 5 dienoms. Tačiau prieš pradėdami naudoti konstrukciją, verta prisiminti, kad betonas stiprėja maždaug mėnesį.
 5. Paskutinis etapas. Šiame etape prieangis susiduria su betonu. Paprastai betono konstrukcija baigiama dirbtiniu arba natūraliu akmeniu. Jei namas pagamintas iš medžio, geriau naudoti medieną arba kompozicines medžiagas, skirtas apdailai.

Kad veranda pasirodė patikima, kiekvienas veiksmas turėtų būti atliekamas teisingai, nepaisant taisyklių. Jei nesate įsitikinęs, kad viską atliksite teisingai, atidžiai išnagrinėkite vaizdo įrašą, kuriame parodomas darbo atlikimo procesas.

Kaip pasirinkti plytelę ir papuošti verandą

Viena iš geriausių betoninio verandoje montuojamų medžiagų - tai kieta paviršiaus plytelė. Jis nėra jautrus grybams ir gali atlaikyti temperatūros pokyčius.

Jei norite sukurti vertikalės originalą, galite pasirinkti skirtingų spalvų plytelių, sukurdami originalų dizainą. Be to, renkantis plyteles, galite įsigyti medžiagos tos pačios spalvos laipsniais, o stovei pasirinkti kitą atspalvį.

Plytelių apdaila yra tokia:

 1. Pirma, nuo betono verandos paviršiaus susidaro dulkės, o šiukšlės pašalinamos.
 2. Po to klijuokite betoną ir plyteles. Verta prisiminti, kad sluoksnis neturėtų būti storas.
 3. Tada plytelė yra prispaudžiama prie betono.
 4. Tarp visų medžiagų yra sumontuoti plastikiniai tarpikliai, kurie neleidžia plyteliams judėti.
 5. Kitą dieną po šių darbų atlikimo, sąnariai supjaustomi su specialiu junginiu, kuris turi būti suderintas su apdailos medžiagos spalva.

Priešais akmenį

Akmens kaip verandos apdaila gali būti naudojamas plytų ir medinių namų gamybai. Paprastai pasirinkite šias medžiagas:

 • marmuras;
 • kvarcas;
 • granitas.

Tokios medžiagos ne tik yra patrauklios išvaizdos, bet ir atsparios sunkiems kroviniams ir gali trukti dešimtmečius. Populiariausias akmuo yra granitas, nes tai leidžia jums sukurti eksterjeras tiek klasikiniu, tiek moderniu stiliumi. Norėdami baigti verandą, galite pasirinkti jau pagamintas plokšteles arba nusipirkti žaliavas ir palaukti, kol jis bus pjaustomas.

Daugelis kaimo savininkų renkasi akmenį. Iš išorės šis išorinis apdaila labai skiriasi nuo granito, bet puikiai tinka ir poilsiui skirtiems namams. Tokią medžiagą parenka tie, kurie nori gauti aukštos kokybės medžiagas už mažesnę kainą nei granitas.

Betono ir grindinio plokščių naudojimas

Betoninė plytelė yra nebrangi medžiaga, kuri gali būti naudojama norint kurti žingsnius. Įvairūs užpildai leidžia jums kurti įvairių spalvų ir tekstūrų apdailos medžiagas. Populiariausi yra akmens imitacinė grindų plokštė.

Šios medžiagos trūkumas yra slidžias paviršius, todėl po apdailos darbų būtina įdėti pamušalą. Ši plytelė leidžia ištrinti ribas tarp sodo ir verandos takų.

Keraminės ir klinkerinės plytelės

Keraminių plytelių savybė yra įvairių spalvų ir tekstūrų pasirinkimas. Tai gali būti:

 • blizgus;
 • matinis;
 • reljefas.

Tačiau, skirtingai nuo kitų panašių medžiagų, tokia plytelė yra trapi ir nėra sukurta sunkiam fiziniam krūviui.

Klinkerio plytelės pagamintos iš skalūno molio ir gali būti įvairių formų. Tokia apdaila yra atspari šalčiui ir nėra sugadinta dėl agresyvių cheminių medžiagų poveikio. Plytelių paviršius yra grubus, todėl idealiai tinka verpalų pamušalui.

Porceliano plytelės

Šios medžiagos gamybai naudojami šie komponentai:

 • molis;
 • mineralai;
 • kvarcas;
 • lauko špatas.

Nepaisant to, kad tos pačios medžiagos taip pat naudojamos keraminių plytelių gamybai, porcelianinė keramika yra daug patikimesnė, nes ji gaminama naudojant skirtingas technologijas. Plytelė atspari drėgmei ir gali būti naudojama kaip apdailos medžiaga betoninei terase arba verandoje. Tačiau verta manyti, kad ši medžiaga yra brangi.

Jei visi aprašyti veiksmai bus atlikti teisingai, veranda taps ne tik patikima ir patvari konstrukcija, bet ir gražus namo elementas. Norėdami gauti daugiau informacijos, verta žiūrėti vaizdo įrašą.

 • Medinio namo verandos dizaino pasirinktys

 • Medinis verandas

 • Medžio namo prieangio įtaisas

 • Balkonas pagamintas iš medžio

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

9 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map