Kotedžas tualeto kubilas

Kotedžas tualeto kubilas

Kokią konstrukciją galima pavadinti pagrindine šalyje? Pats namas? Viena vertus, taip, bet yra dizainas, be kurio patogiai gyventi į sodą paprasčiausiai neįmanoma. Apie ką mes kalbame? Jūs tikriausiai jau prisiminėte, kad tai yra tualetas. Ir jei tai ne jūsų svetainėje, dabar yra laikas pagalvoti apie tai, kaip jį sukurti. Iš tiesų šiame darbe nieko sunku, nes pats tualetas sudarytas iš duobės, pamato ir konstrukcijos iš viršaus. Jums tiesiog reikia nuspręsti, koks bus tas dizainas. Yra skirtingi pastato variantai. Peržiūrėsime populiariausius iš jų, taip pat sutelkime savo namuose tualeto statybą savo namuose.

Šiame straipsnyje pamatysite piešinius, taip pat gana paprasto dizaino kūrimo nurodymus. Tai padės jums suprasti šią idėją jūsų šalyje. Taip pat sužinosite, kaip statyti namelio tipo struktūrą.

Tualeto statybos variantai šalyje

Kad turėtumėte bendrą vaizdą apie vasarnamių tualetus, rekomenduojame susipažinti su konstrukcijomis, kurias galite kurti savo rankomis. Statybos metodai yra daug, jie visiškai priklauso nuo paties dizaino. Čia pateikiamas labiausiai populiarus vasaros rezidencijos tualeto vykdymo variantų sąrašas:

 1. Powder-chuzet.
 2. Klasikinis tualetas su duobę.
 3. Sausas tualetas ir cheminis tualetas.
 4. Lova spinta.

Kas yra kiekvienas iš jų? Paprasčiausias ir labiausiai paplitęs yra paprastas tualetas su išmetimo sistema. Tai idealus vasarnamiai, nes prietaisui reikės šiek tiek pinigų, medžiaga ir pats dizainas yra paprastos. Jums tiesiog reikia kasti šulinį, jį sustiprinti ir statyti antstatą. Tokio tualeto pavyzdys matomas nuotraukoje.

Kalbant apie palėpė-kluzetov, jie turi uždarą duobę, kur atliekos patenka. Pats rezervas gali būti skirtingas, skirtingas pagal dizainą ir dydį ir yra toli nuo struktūros. Atliekų šalinimas iš jo yra gana paprastas, kaip ir kiauryme. Jums reikia išsinuomoti kanalizacijos mašiną, kuris siurbluoja viską iš vidaus. Kaip galimybę tai padaryti patys. Nuotraukoje pamatysite tokio tipo konstrukciją.

Miltelių spinta Ar konteinerio rūšis yra tiesiai po sedanu. Nereikalingas išmetimas, o pats bakas yra gana mažas. Jis taip pat turi būti išvalytas, kai jis tampa pilnas. Ypatumas yra tai, kad po naudojimo naudojamos papildomos panaudojimo priemonės. Tai apibarstyti durpes su nuotekomis. Ši pasirinkimo galimybė gali būti vadinama viena iš pigiausių, pats pats valymo procesas sukelia problemų. Milteliai - nuotraukos.

Idealiai tinka švara, patogumas ir kūryba cheminė medžiaga arba bio tualetas. Viskas ko jums reikia - nusipirkti ir įdiegti savo vietą. Tokių dizainų privalumai yra tai, kad jų nereikia valyti. Ir nemalonus kvapas neatsiranda. Tai, kad atliekos suskaidomos specialių bakterijų sąskaita. Vienintelė neigiama yra kaina. Tačiau, jei galite tai sau leisti, geriau apsvarstyti šią galimybę.

O kas, jei turite ribotą biudžetą ir negalite sau leisti tokių "civilizacijos privalumų"? Jūs galite sukurti tualetą sau. Idealiai šiuo klausimu - tualetas su išmetimo katilu. Kalbant apie antstatą, atrodo gana gera tualeto namelis. Kodėl jis toks geras? Paimkime.

Kodėl būtent tualeto namelis

Pirmiausia norime išsiaiškinti, kodėl mes svarstome namus, pvz., Namelį. Tai, kad toks neįprastas dizainas turi tam tikrų pranašumų prieš tradicinius "konkurentus". Pažiūrėkime teigiamą pusę:

 1. Dizaino ypatumas yra tai, kad kuriant nebūtina nerimauti su stogo konstrukcija, ją sureguliuokite ir suprojektuokite taip, kad ji neprasiskverbtų. Mūsų atveju tualeto stogas yra pačios šoninės sienos. Tai aiškiai matoma nuotraukoje.
 2. Savo rankomis tuos namus galite pastatyti daug greičiau. Tai yra ta, kad konstrukcija turi mažesnį skaičių struktūrinių elementų.
 3. Pastatai patys yra gana neįprasti ir originalūs. Mes galime pasakyti, kad jūsų kaimynai neturi tokio tualeto. Galite pelningai išsiskirti.
 4. Tualeto durys jokiu būdu nebus trikampės. Tai yra įprastos kvadratinės durys be sutrumpintų kampų ir kitos problemos.
 5. Žiemą, jūs neturėsite problemų su kritulių kaupimu ant stogo. Sniegas nukris nuo tualeto, nes jo rampa yra gana didelė.
 6. Namelio tualetas gali skirtis. Norėdami gauti pageidaujamą rezultatą, galite nustatyti sukurtojo trikampio kampo kampo vertę.
 7. Medžiaga, kuri bus naudojama tualeto statybai, yra mediena, daugiausia sijos. Jų apdorojimas yra gana paprastas.

Kaip matote, mes skaičiuojame net 7 pranašumus, kuriuos turi tualeto namelis. Jie sako, kad tikrai kuria tokią konstrukciją. Tačiau buvo ir trūkumų. Beveik pusė iš jų:

 • tai viskas apie išvaizdą. Nors tai yra originalus, tai ne visada yra praktiška. Projektas gali radikaliai skirtis nuo kitų svetainės struktūrų, netinkamas kraštovaizdžiui;
 • kadangi formos trikampis, prarandama naudinga erdvė su aukščiu;
 • Jei neturite reikiamo ilgio medžiagų (kuris yra gana didelis), tualete bus sunkiau statyti.

Turite visus duomenis, kad palygintumėte privalumus ir trūkumus. Tai padės jums nuspręsti, ar verta statyti panašius tualetus svetainėje. Jei taip, tada pažvelkime į dacho tipo tualeto brėžinį ir jo sukūrimo technologiją.

Tualeto palapinės statymo vietos pasirinkimas

Bet kurio pastato statyba prasideda pasirinkus tinkamą vietą. Tualetui tai dar svarbiau. Nenuostabu, kad yra įvairių taisyklių ir taisyklių, kurių laikymasis yra ne tik formalumas, bet ir jūsų patogaus gyvenimo įkeitimas. Viena iš pagrindinių taisyklių - sukurti sąlygas, kuriomis atliekų su gruntiniais vandenimis sąlytis būtų minimalus.

Bet tai ne visi reikalavimai, kuriuos reikia atkreipti jūsų dėmesį. Pažvelkime į visą kriterijų sąrašą, kad jūsų konstrukcija būtų tinkamai pastatyta visiems parametrams:

 1. Jei yra vandens sklypas (upė, ežeras, šulinys), tada atstumas leidžiama už tualetą Statyba -. Ne mažiau nei 30 m Tuo atveju, kai rezervuaras vieta yra mažesnis nei ateityje vietoje už tualetą, rekomenduojama keisti dislokavimo vietą ar statyti žemiau vandens šaltinio .
 2. Jei yra rūsys, rūsys ar kitos panašios struktūros, turite išlaikyti 15 m atstumą.
 3. Kalbant apie gyvenamuosius namus, optimalus atstumas laikomas 8 m ilgio.
 4. Jei šalyje esate naminiai gyvūnėliai, tada iš jų "gyvenvietės" turite atsitraukti nuo 5 m.
 5. Taip pat nepatinka šis sodas, sodai, gultai, lovos ir kiti sodinukai, kuriuos gana dažnai galima rasti name name. Minimalus atstumas nuo tualeto yra 1 m.
 6. Galiausiai apsvarstykite vėjo kryptį jūsų rajone. Svarbu, kad jūs nepatogtumėte savo kaimynų ir nesiklausytų jų skundų. Netoli tvora nerekomenduojama pastatyti tualeto namelį.

Atkreipkite dėmesį! Prieš pradėdami statyti tualetą, svarbu sužinoti požeminio vandens vietą. Leidžiama statyti, jei vandens lygis yra 2,5 m žemiau arba žemiau. Priešingu atveju, jūs turite pakeisti šiukšlių dangą su septinio rezervuaro, su apšvietimu klaviatūra arba audiniu.

Jei atsižvelgsite į šias taisykles ir rekomendacijas, tada ekologiniame plane konstrukcija nekeičia išorinės aplinkos. Visi bus laimingi - ir jūs, ir augalai, ir kaimynai, ir netgi augintiniai. Nustatyta tokia tinkama vieta? Tada mes pradėsime kiemo tualeto statybą.

1 žingsnis - mes statome šulinį ir tualeto namelio pamatą

"Kabinetas meditacijoms" pagrindas - išmetimas. Tai ji, kuri imsis pagrindinio "smūgio". Valymo dažnumas priklauso nuo jo dydžio. Valymas yra rekomenduojama ne užpildyti duobę iki krašto, bet kai nuotekų kiekis tualetoje siekia 70%.

Tiesą sakant, tokio pobūdžio darbas negali būti vadinamas sudėtingu. Tai daug laiko ir trunka ilgai. Jūs galite tai padaryti patys, naudodamiesi kastuvu arba samdyti sunkią įrangą. Tačiau, mažam kaimo namui, jūsų pastangos bus pakankamos. Rekomenduojamas duobių dydis yra 2х2х2 m. Padarykite ženklinimą teritorijoje ir pradėkite kasti žemę. Naudokite juostos matmenis ir šliuzo liniją, valdykite duobės dydį ir lygumą.

Kai duobė bus paruošta, geriau ją sustiprinti. Jie taps mūsų pamatais, kuriais bus grindžiama žemė. Stiprinimas vyksta lentų, betono žiedų ar plytų sąskaita. Prieš darbus lentos turi būti pamerktos antiseptiku.

Patarimai! Apsisukdamos dugną, galite jį palenkti konstrukcijos gale. Tada turinys bus nuleistas link liuko, skirtas valyti duobę. Nepamirškite, kad jūs turite padaryti skylę tualetui, vėdinimui ir siurbimo atliekoms.

2 etapas - tualeto antspaudas

Su žemės darbais mes sklandžiai pereiname prie rėmo patalpinimo proceso. Bus įrengta tualeto namelio piešinių brėžinys. Po pusės visų sėkmės priklauso nuo jų. Viršutinė konstrukcija gali būti kelių tipų: namelis, namelis, birdhouse ar namas. Mūsų atveju tai yra pirmasis variantas. Nuotraukoje galite tiksliai pamatyti, kaip šis dizainas yra padarytas.

Dėka brėžinių, jūs neklysite. Tada pasirūpinkite tinkamos medžiagos prieinamumu. Žaliava statybai bus medis, būtent lentos. Su jais lengva dirbti, jie yra praktiški. Dirbdami su juo negalite išsiversti be:

 • pjūklai;
 • lėktuvas;
 • juostos matmuo ir pieštukas;
 • nagai ir plaktukas (alternatyvūs - varžtai ir atsuktuvai).

Čia yra žingsnis po žingsnio instrukcija karkaso formavimui iš viršaus:

 1. Norėdami apsaugoti pamatą, ant jo pritvirtinkite hidroizoliacinę medžiagą. Ruberoidas bus teisus. Padėkite 2-3 sluoksniais.
 2. Pradėkite statyti tualeto grindų būstą. Idealiu atveju naudokite sijos 50x50 mm ir plokštę 40 mm. Be to, nepamirškite, kad rėmas sukurtų technologinę skylę. Rekomenduojamas skersmuo 30 cm ar daugiau.
 3. Dabar galite surinkti konstrukcijos priekines ir galines sienas. Dėl šių vizualių piešinių galite greitai kartoti tai, ką matėte. Ir matmenys padės jums dirbti. Nuotraukoje yra namelio tualeto galinė siena.
 4. Sukurkite sienas ant atskiro paviršiaus. Geriau naudoti barą, tačiau alternatyvi lenta yra 50 mm. Nuotraukoje, esančiame po tualeto kubilo priekine siena.
 5. Kai dvi dalys yra visiškai paruoštos, jas galite pataisyti konstrukcijos apačioje.
 6. Dabar atėjo laikas statyti ant šoninių sienų, kurios taps stoge. Jei planuojate pastatyti stogo dangą, dėžutė gali būti neperpučiama 20 mm danga.
 7. Tiesą sakant, visi sudėtingiausi dalykai paliekami. Dabar tai priklauso nuo detalių. Jūs turite palikti apdailą, būtent - įrengti duris, sukurti slidę, nugriauti sienas su pamušalu ir uždėti stogo dangą. Darbas nėra sudėtingas, tačiau trunka šiek tiek laiko.

Norėdami apsaugoti savo medinį tvirtovę, apdaila turi būti apdorota antiseptiku. Jūs galite net nusipirkti specialų dažymą medienai lauko darbams ir padaryti tualeto namelį dar gražesnį.

Patarimai! Nenaudokite metalinių stogo dangų (pvz., Gofruoto lentos, metalo ir tt), nes vasarą jis bus neįtikėtinai karštas. Metalas gerai šildomas ir ilgą laiką palaiko šilumą. Ir tualetui tai labai blogai.

Tai viskas. Pastatas yra baigtas. Projektas yra paruoštas naudoti. Galite būti pirmas, kuris jį naudos versle. Žiūrėkite vaizdo įrašą apie tai, kaip sukurti dizainą savo rankomis.

Išvada

Kraštovaizdžio kiemo tualeto kūrimas priemiesčio teritorijoje nėra lengvas dalykas. Tam reikia skirti tik laiko. Darbas yra toks paprastas, kad užbaigtą statybą galima atlikti per dieną. Jei paprašysi pagalbos, galite kreiptis greičiau. Savo parodymus galite dalintis komentaruose. Ar jums pavyko padaryti tokią schemą? Išbandykite ir sužinokite atsakymą į šį klausimą.

 • Šildomas tualetas name

 • Kaip pasirinkti polikarbonatą šiltnamyje

 • Tualeto tualetas

 • Kaip padaryti medinius šiltnamius

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 6 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map