Mansardo grindų šildymas

Mansardo grindų šildymas

Galite naudoti laisvą palėpės plotą įvairiais būdais. Laikai, kai ši vieta tarnavo kaip nereikalingų daiktų saugojimo sandėlis, tampa praeitimi. Vis daugiau privačių namų savininkų nori įrengti jaukią mansardą po stogu ir įrengti papildomą gyvenamąją erdvę. Norėdami išversti jį į realybę, jums reikia izoliuoti stogą. Kokios medžiagos yra optimalios šiems tikslams ir kokia yra palėpės izoliacijos procesas, aprašyta išsamiai.

Poliuretano putų charakteristikos

Dėl kokybiško mansardos atšilimo jums reikia ištirti panaudotos medžiagos savybes. Kalbant apie aplinkos saugumą, poliuretano putos užima pirmaujančią padėtį tarp kitų šilumos izoliatorių. Vykdant tolesnę operaciją, jis neturi kenksmingo poveikio kambario žmonių kūnui. Svarbus PPC pranašumas pasirinkus izoliacinę medžiagą mansardų izoliacijai yra aukštas sukibimo laipsnis. Tai puikiai tinka bet kokiai medžiagai, ar tai yra gelžbetonis, medis ar metalas. Išimtis yra polietileno ir fluoroplastiniai paviršiai, tačiau beveik neįmanoma tokius mansardus laikytis palėpės išdėstymo metu.

Poliuretano putplastis yra naudojamas palėpės izoliacijai skystoje būsenoje. Po kontakto su apdorotu paviršiumi jis užšyla kelias minutes. Dėl purškimo proceso, poliuretano putplasčio struktūra yra porėtos, todėl į orą patenkanti izoliacinė medžiaga puikiai palaiko šilumą. Korinio putplasčio poliuretano putų struktūra lemia jos būdingas savybes:

 • atsparumas vandeniui;
 • apsaugo nuo garų įsiskverbimo;
 • didelis garso izoliacijos lygis;
 • žemas degumo laipsnis (medžiaga suskirstyta į 3 grupes: savaime gesinanti, sunkiai deginama ir sunkiai užsideganti).

Poliuretano šilumos izoliatorius yra atsparus grybelių ir pelėsių, o ne eksponuoti veiklą, kontaktuojant su agresyviais cheminių medžiagų. , Kad neturi įtakos rūgšties, šarmų, tirpiklių, benzino ir aliejų, nesukeliant metalo korozijos. Temperatūros svyravimų intervalas, kurio metu medžiaga išlaiko savo būdingas savybes, svyruoja nuo -150oNuo +150oC.

Dėmesio! Kai mansarda izoliuojama poliuretano putomis, nereikia papildomai taikyti garų ir hidroizoliacijos.

PPU savybės

Sprendimas organizuoti mansardos izoliaciją su PPU suteikia daug privalumų:

 • Kokybiškas sukibimas su bet kokiu paviršiumi.
 • Izoliacijos sluoksnio storis priklauso nuo susijusių veiksnių įtakos.
 • Mažiausi šilumos nuostoliai sumažina šildymo išlaidas.
 • Poliuretano putplastis, naudojamas kaip mansardos izoliacija, padeda stiprinti stogo standumą.
 • Naudojant PUF, vietos praradimas yra minimalus, nes sluoksnis turi mažiausią storį, kuris yra nepasiekiamas pasirinkus kitus izoliatorius.
 • Poliuretano putplastis galima naudoti bet kokiose sunkiai pasiekiamose vietose, įskaitant stogo konstrukcijos sijų ir gegnių skerspjūvius.
 • Palėpėje, kur izoliacija gaminama poliuretano putplasčia, garso izoliacija yra aukšta.
 • Poliuretano putplastis nėra deformuojamas, t. Y. Po mansardo palėpės jis nesutrūks, jis nesisuktų, visiško susitraukimo nėra.
 • Gamintojai garantuoja minimalų operacijos trukmę ketvirtį amžiaus.
 • Purškimo metodas prisideda prie ekonomiško medžiagos suvartojimo ir atitinkamai sumažina mansardos kainą.
 • Veikimo procese PPU šilumos izoliacija neišskiria nuodingų garų ar tiesiog nemalonaus kvapo.

Svarbu! Skystis poliuretano putų susidarymas suteikia vientisą monolitinis Danga mansarda izoliacijos kokybei, nes pildant visus plyšius ir ertmes paviršiaus gydomas.

Keletas poliuretano putplasčio privalumų yra kartu su tam tikrais trūkumais. Svarbiausias yra aukštas technologinis procesas. Manikiūro izoliacija naudojant poliuretano putplastis negali būti padaryta be specialios įrangos. Taisyklių nesilaikymas sumaišant komponentus ar purškiant gali turėti įtakos šilumos izoliacijos dangos kokybei. Taip pat reikia atkreipti d ÷ mesį į PPU savybes, kad būtų ugniai atsparios.

Šilumos izoliacijos technologija

Prieš pradėdami tiesiogiai prie mansardos šilumos, reikia parengti parengiamąsias procedūras.

Patalpų paruošimas

Venkite turto pablogėjimo šildant mansardą, padėsite atlikti šiuos veiksmus:

 • Visi daiktai ir baldai turėtų būti perkeliami į saugesnę vietą. Mansardos izoliacijos procesas turi vykti tuščiame kambaryje.
 • Langų stiklą taip pat gali pažeisti skystos putplasčio putos, todėl jos yra uždengtos audeklu arba padengtos plėvele.
 • Panašūs veiksmai atliekami su durimis, nes labai sunku iš poliuretano putų pašalinti bet kurio objekto paviršių.

Svarbus etapas yra senų dangų valymas sienomis ir lubomis. Jei apdailos medžiagos stalviršių ar medžio drožlių pavidalo forma yra tinkamos būklės, jos negalima pašalinti. Norėdami padidinti poliuretano putų sukibimą prie paviršiaus, turite atsikratyti visų šiukšlių, nešvarumų ir dulkių.

Patarimas! Patartina, kad mansarda būtų izoliuojama, kol prasideda darbas namo vidaus dangtyje. Tai sumažins kambario dulkėtumo lygį.

Būtini įrankiai ir medžiagos

Jei planuojama atlikti mansarda grindų izoliaciją, būtina pasirūpinti visais komponentais, tarp jų:

 • du konteineriai skystos poliuretano putplasčiui ir vandeniui;
 • purškimo pistoletas;
 • Kombinezonai, įskaitant batus ir pirštines;
 • apsaugos priemonė kaukės ar respiratoriaus forma;
 • Ratukas ir mentelė, skirta vidinių mansardų paviršių valymui;
 • teptuku ir dažais padengti poliuretano putomis.

Būtina kruopščiai išnagrinėti informaciją apie pagrindinius baldų izoliacijos procedūros etapus. Atsižvelgiant į technologinio proceso sudėtingumą, darbas su putplasčio poliuretano izoliacija geriausiai patikimas specialistams. Garantuojama, kad specializuota įranga suteiks kokybišką rezultatą, kurio negalima teigti atliekant darbą savarankiškai.

Poliuretano putų taikymo procedūra

Pritraukimas į poliuretano putų meistrų purškimo procesą nebus brangus. Tačiau pagerėjusių įrenginių prieinamumas labai pagreitins visą palėpės procesą. Pirmasis svarbus dalykas yra nustatyti reikalingą sluoksnio storį. Terminiai skaičiavimai turi atsižvelgti į aplinkos temperatūrą ir sienų storį, nuo kokios medžiagos jie pagaminti ir kokias savybes jie turi.

Dėmesio! Nustatant storį, svarbu, kad neatsirastų rutulinis taškas ant garų pralaidžios pagrindo sienos ir poliuretano putų sluoksnio ribos. Rasos taškas būtinai turi būti už garų pralaidumo sluoksnio ribų.

Vidutinis baldų izoliacijos sluoksnio storis 10-15 cm. Norint pagaminti vieną sluoksnį poliuretano putplasčio, pageidautina. Jei reikia, susidaro storesnis sluoksnis, purškimas atliekamas keliais etapais.

Svarbi sąlyga yra kokybiškai paruoštas paviršius, jis turi būti švarus ir sausas. Temperatūros fonas mansardos kambaryje izoliacijos metu turėtų būti nuo 10 iki 15oC. Kitas dėmesio vertas yra drėgmės lygis. Leistinų parametrų viršijimas sukels burbuliukų susidarymą ar atviros poliuretano putų poras, kartais yra medžiagos nulupimas.

PPU palėpės šilumos izoliacijos technologija turi tam tikrą panašumą su dažais iš purškimo pistoleto taikymo:

 • ginklo judesiai vežami iš apačios į viršų;
 • Būtinai laikykitės vienodo naudojimo: poliuretano putplasčio sluoksnyje neturėtų būti iškyšų ir įstrižų;
 • norint apsaugoti nuo žalingo ultravioletinių spindulių poveikio, rekomenduojama, kad šilumos izoliavimo proceso pabaigoje PPU būtų apdorojamas dažais.

Proceso niuansai

Būsto šiltinimo darbai atliekami kartu su privalomomis atsargumo priemonių laikymusi. Darbininkas privalo atlikti purškimo kombinezonuose procedūrą, kuri maksimaliai apsaugo kūną nuo cheminio atakos. Jei nėra specializuoto kostiumo, naudokite bet kokius panašių savybių apsauginius drabužius, papildydami juos batais, pirštinėmis, akiniais ir respiratoriais.

Prieš pradedant darbą prijungus dvi poliuretano putų sudedamąsias dalis, būtina pasiekti tikslų 1: 1 santykį. Antrasis svarbus dalykas yra kruopštus maišymas. Bet kurio komponento arba nehomogeninės masės kiekio padidėjimas pasikeis izoliacinio sluoksnio kokybinėms charakteristikoms.

Priklausomai nuo mansardos paskirties, izoliacija atliekama dviem būdais. Toliau dirbant kaip gyvenamasis pastatas, izoliacija su poliuretano putomis yra sukurta mansarda grindyse, lubos yra tik apdorotos. Poliuretano putos purškiamos tarp medinių lagų. Kitais atvejais izoliacijos sluoksnis yra purškiamas ant grindų paviršiaus. Tuo pačiu metu būtina pasirūpinti ventiliacijos sistemos organizavimu.

 • Grindų šilumos izoliacija

 • Stogo izoliacija su poliuretano putomis

 • Stebėjimo įrengimas ant namo stogo

 • Pakabinamų gegnių gamyba

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

61 + = 67

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map