Pavėsinė iš medžių kamienų savo rankomis

Pavėsinė iš medžių kamienų savo rankomis

Paviljonai iš medžių kamienų gali būti dekoruoti įvairiais stilius, atsižvelgiant į kitų patalpų dizainą, taip pat į asmenines svetainės savininko pageidavimus. Išnagrinėsime skirtingus pavėsinių variantus, skirsime jų išskirtines savybes.

Azijietiškas stilius

Tai atitinka tokius sodo namus, kurie yra pagaminti Kinijos ir Japonijos interjero kryptimi. Tarp stiliaus yra didelis panašumas, todėl kai kurie šalies sodybų savininkai, neturintys patirties interjero meno srityje, painioja juos tarpusavyje. Tokio panašumo priežastis yra tai, kad Japonijos architektūroje yra nemažai elementų, kurie yra pasiskolinti iš Kinijos mados.

Patarimai! Kuriant Kinijos pavėsinę ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas stogui. Manoma, kad ši interjero vizitinė kortelė leidžia atpažinti vasaros namus.

Pavyzdžiui, stogo formą galima pasirinkti keturių ar šešių paviršių pavidalu, sukurkite dviem pakopomis. Kaip privalomas tokios konstrukcijos elementas, leiskite pasirinkti išlenktus kraštus prie sukurto stogo.

Būtina atkreipti dėmesį į tai, kad klasikinio statybos puošia apdailos nuotraukos pasakos drakonas ir dekoratyviniai žibintai, papildytus su raudonais kutais.

Japonų architektūra

Nepaisant panašumo į kinų architektūrą, yra šios interjero kryptys ir išskirtinės savybės. Pavyzdžiui, pastato konstrukcija skiriasi. Japonijos kultūra prisiima sustingimą, tiesias linijas, minkštas spalvas, lygius paviršius. Sukurkite tokius paviljonus iš medžių kamienų (pavaizduota), tada dažykite rudos, juodos ar tamsios vyšnios spalvos.

Prašau dėmesio! Japoniškas stilius apima minimalų dekoratyvinių elementų skaičių.

Pavyzdžiui, galima naudoti kaip dekoratyvinis elementas sklandžiai lino užuolaidos ir baldai pasirinkti iš tamsaus medžio, išsikeroti ant sofos pagalvėlių, panašios spalvos užuolaidas.

Originali pavėsinė iš medžių kamienų su savo rankomis, japonų ir kinų variantai, naudingi patarimai pradedantiesiems, visa tai rasite vaizdo įrašo fragmente.

Rusijos ir Ukrainos dizaino stilius

Tokie vasaros verandos dizaino variantai yra kilę XVIII ir XVII a. Jie yra panašūs į tai, kas būdinga to laikotarpio valstiečių tipui.

Frazė "Ukrainiečių Style" dizaineriai laikomas baltai dažytų namų variantas, kuris turi šiaudinį stogą, ir yra įsikūręs šalia tvoros įdėti į savo puodus ir bankais. Profesionalai darbe į "Ukrainos stiliaus" bando naudoti papuošti pavėsines šių ryškių ir išskirtinėmis savybėmis interjero srityse.

Patarimai! Norėdami sukurti maksimalų panašumą į ukrainiečių stilių, pavėsinė stogo yra padengta šiaudais. Stalai pagamina pusę žurnalo, demonstruojantys liaudies architektūros primityvumą.

Žinoma, dabar šia interjero kryptimi pasirodė papildoma informacija. Pavyzdžiui, vietoj sunkių rąstų šiandien renkasi obliuota lentos, o tai labai supaprastinti statybininkų ir projektuotojų darbą, taip pat pati dizainas daugiau šviesos ir erdvus.

Prašau dėmesio! Ukrainos tendencija apima "žaisti aplink" detales. Pavyzdžiui, galite stilizuoti BBQ ar kepsninę su Ukrainos viryklė, sukurti tikrą medžio tvora aplink pavėsinę, dekoruoti ją su keliais dekoro elementais.

Rusų vasaros bažnyčios

Ši zona apima keletą skirtingų vasaros pastatų variantų. Kaimo stilius suponuoja vasaros verandos maksimalų panašumą su valstiečių namu. Pasimatysime savo išskirtines charakteristikas šiek tiek vėliau, pirmiausia išskirsime bajorų dizainą, kuris streikuoja su daugybe gražių ir sudėtingų skulptūrų.

Tokių dailylentų gamybai parenkamas "apvalus" medis arba kvadratas. Auskarų drožyba naudojama tvorų ir stulpų apdailai.

Be to, bajorų stilius yra tinkamas ir iškirpti gražūs kolonai, taip pat dekoratyvūs spragalai, sukurti po stogu. Puošiant interjero kambarį, specialistai rekomenduoja pasirinkti dekoro elementus, panašius į Ukrainos kryptį.

Patarimai! Biono verandoje vietoj ugnies galite sukurti realios rusų krosnies imitaciją.

Baldus geriau pasirinkti iš lentų, pridedant senojo samovaro, gražios keramikos, geležies vaizdą.

Rustic dizainas

Tai savotiška interjero dizaino kryptis. Jei Provence kilusi iš Prancūzijos, Amerikoje atsirado šalis, tada kaimiškas stilius neturi tam tikros "tėvynės", tai kolektyvinis kaimo gyvenimo būdo vaizdas.

Provanso kryptys nenaudoja ryškių spalvų, jos turėtų būti šviesiai, tarsi sudegintos po deginančiomis ryškios vasaros saulės spinduliais.

Patarimai! Provence, kaip dominuojanti spalva, interjero specialistai pasirenka baltą.

Renkantis baldus Provence pirmenybė yra geriausia duoti šviesos pinti baldai pagaminti iš natūralių rotango arba produktus, kurie naudoja meno kalimo, šlifavimo visus elementus baltos spalvos.

Pasirinkdami tekstilės gaminius Provencei, interjero ekspertai rekomenduoja pasirinkti gražius audinius, kurie turi mažą gėlių spausdinimą. Pavyzdžiui, Provanse tinkami lino užuolaidos, minkštos pagalvėlės baldams, staltiesės. Jei pageidaujate, taip pat galite papuošti gėlių vazonais, į juos įdėkite garbanojimo gėles.

Išvada

Nepriklausomai nuo stiliaus, kurį pasirinksite kurti vasaros verandą, pabandykite atsižvelgti į visas išskirtines pasirinkto stiliaus detales. Pavyzdžiui, Provencei vertinama natūralumas ir natūralumas, o Kinijos paviljonuose jie bando sukurti prabangų aplinką. Bet kokia interjero kryptis gali būti "praskiesta" vienu metu sumaišius keletą dizaino stilių

  • Pavėsinė iš paletės rankomis

  • Kaip pastatyti rūsį po tvarto

  • Kaip statyti pavėsinę šalyje

  • "Gazebo", orientuoto stiliaus

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

97 − = 87

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map