Skysti tapetai koridoriuje

Skysti tapetai koridoriuje

Prieškambaris - tai kambarys, kuriame svečiai nuolat ateina. Prie koridoriaus yra tie, kurie jūsų butą pirmą kartą sukūrė įspūdį apie visą namą, jo savininkus (pavyzdžiu iš dekoruotos koridoriaus nuotraukoje).

Kadangi koridorius yra "visos šalies" vizitinė kortelė ", svarbu, kad jo apdaila būtų graži ir funkcionalus.

Taisyklės parinkti tapetai koridoriuje

Skystų tapetų koridorius pradėjo būti naudojamas ne taip seniai. Daugelis namų savininkų sustoja dėl jų didelių sąnaudų.

Patarimai! Jei nuspręsite papuošti sieną siaura siena, pasirinkite šviesos spalvos medžiagas.

Jūs galite pasiekti vizualiai išplėsti erdvę kambaryje.

Gautame interjere turėtų būti harmonija tarp baldų elementų, papildomų priedų, pasirinktų skystų tapetų. Priešingu atveju prieškambaris pasižymi nepakankamai išvaizda, ją sunku laikyti ornamentu jūsų buto (nuotraukoje yra sienų apdailos variantas siaurame koridoriuje).

Sienų apdaila su tapetais vis dar laikoma viena gražiausių ir originaliausių, todėl svarbu pasirinkti tinkamas patalpos prieškambaryje. Atsižvelgiant į didelį šio kambario pralaidumą, galite naudoti skystų medžiagų derinį su plaunamu vinilo tapetu, kad puoštų sienas (nuotraukoje - suprojektuoto koridoriaus variantas).

Kad salėje, kuri yra labiausiai neatsparūs užteršimo dalis, reikia pokleit plaunamas tapetai, ir sienų apdailai poilsio atliekamas ne plaunamas medžiaga (mėginys tokios "gudrybės" interjere - nuotraukoje).

Naudojimo ypatybės

Šiuolaikiniame miesto buto interjere, kai koridoriuje dekoruojamos sienos, galite vis daugiau stebėti skystų tapetų. Pagal išorines charakteristikas jie yra panašūs į dekoratyvinį tinką (tai yra skystos tapybos pavyzdys nuotraukos vidinėje dalyje).

Prašau dėmesio! Sienų dekoravimo metu patartina naudotis specialistų paslaugomis, kad gautas rezultatas jus ir buvusius svečius duotų ilgą laiką.

Jei neturite įgūdžių dirbti su šiomis "įnoringomis" apdailos medžiagomis, nedelsdami raskite šio meistro sienų apdailą. Tarp skystų tapetų (mėginio nuotraukoje) mes pažymime didelį spalvų diapazoną.

Jos gamintojai siūlo vienkartinę versiją, tačiau, jei norite, jūs visada galite pasirinkti įdomias koridorių sienų duris. Įdomi variantas į interjero jaustis ir naudojimo Trafaretai Skysti tapetai, sienų apdaila, pagal kurią įgyja visiškai kitą, atskirą išvaizdą. Naudojant skystą tapetą lengva paslėpti smulkius pažeidimus, įtrūkimus, padidinti garso izoliaciją kambaryje. Atsižvelgiant į tai, kad, kai taikoma prie Paviršiaus medžiaga, sienos paviršiuje nematomas sąnarių ir apdailos gaunamas lygus ir gražus (pavyzdys naudojimo skysčio interjero tapetai įvaizdį).

Dizainerių technika

Neseniai patyrę dizaineriai vienu metu bando sujungti keletą apdailos medžiagų variantų, kuriuose projektuojami koridoriai. Šis požiūris leidžia realizuoti įvairias kūrybines idėjas, įdomų ir neįprastą šio kambario apdailą (nuotraukoje - viena iš šių variantų).

Tiems, kurie nusprendė patys įklijuoti skystą tapetą koridoriuje, siūlome vaizdo fragmentą

Patarimai! Nepamirškite, kad kiekviena detalė yra svarbi koridoriaus interjere. Norint, kad jūsų prieškambaris įsigytų estetinę išvaizdą, reikės sunkiai dirbti.

Apie spalvų skalės ypatybes

Viduje spalva atlieka ypatingą vaidmenį. Jo dėka jūs galite palankiai pabrėžti koridorių, vizualiai ją išplėsti. Mąstydami apie idealų dizainą (pavyzdžiui, nuotraukoje), naudokite tuos patarimus, kuriuos siūlo patyrę meistrai.

Kad jūsų koridorius būtų ne tik lengvas ir erdvus, bet ir praktiškas, pabandykite papildyti šviesos atspalvius tamsiu fonu, programas, abstrakčius brėžinius. Šiuo atveju jūsų prieškambaris taps originalus, funkcionalus, praktiškas (nuotraukoje - tokio sprendimo pavyzdys).

Negalima piktnaudžiauti tamsiomis spalvomis, nes jie įterpia tamsią atmosferą į koridorių, vizualiai sumažins jo dydį. Be spalvų suderinimo, svarbu tinkamai naudoti koridoriuje ir papildomai apšvietimo įrangai. Sienos griovelius galima pastatyti ant priešingų sienų, be to, ant lubų pageidautina statyti kelis prožektorius. Šiuo atveju skysti tapetai atrodys visiškai kitokie, koridorius bus užpildytas prabanga ir harmonija. Neįprastas vaizdas suteikia koridoriaus dryžuotą tapetą. Norėdami juos sukurti, jums reikia dviejų spalvų fono mišinio. Pirma, pagrindinis tonas pritaikomas sienoms naudojant konstrukcinį ritinį, dažų teptuką.

Prašau dėmesio! Svarbu laukti, kol visiškai išdžiūsta pagrindinis tonas, tik po to, kai pradėsite dekoruoti sienas skirtingų spalvų juostomis.

Jei turite siaurą ir ilgą koridorių, jums reikia pasirinkti skystą ekrano užsklandą, skirtą minkštiems tonams. Norėdami išplėsti erdvę, galite naudoti horizontalią juostelę, išilgai viso sienos ilgio.

Kaip klasikinis variantas, galite apsvarstyti plokščių su skystu tapetu derinį. Apatinę koridoriaus dalį puošia plokštės, kurių priežiūra nėra labai sunki. Viršutinė dalis dekoruota skystu tapetu.

Patarimai! Norėdami sukurti interjerą buvo gražus ir darnus, galite pasirinkti tos pačios spalvos skydinius ir tapetatus, bet skirtingus atspalvius.

Dizaineriai apsvarsto galimybę taikyti aplikacijų kaip įdomų variantą. Galite pasiruošti pastato parduotuvėje paruoštiems paveiksliams arba parengti kompiuterine programa naudodami savo modelio versiją, atspausdinę ant lipnų popierių. Naudodami tokias medžiagas, galite atsikratyti smulkių trūkumų ant sienų. Pavyzdžiui, po programa galite įdėti mažus lustai ar įtrūkimus.

Privalumai naudojant skystų kovų koridoriuje

Gamintojai siūlo šias apdailos medžiagas įvairiais atspalviais. Tai leidžia jums pelningai naudoti skystą tapetą, galvojant per koridoriaus vidų. Kietos sienų spalvos padeda atskirti pasirinktus koridoriaus baldų elementus. Tiems, kurie mėgsta kūrybingus sprendimus, siūlome išbandyti įvairių atspalvių ir priedų kombinaciją blizgučių, keramzių, šilko pavidalo. Šis simbiozė prisideda prie vizualinio kambario erdvės padidėjimo, suteikia koridoriui individualumą. Jei naudojate skystą tapetą, kad puoštumėte sieneles prieškambaryje, jums nereikės švaistyti laiko ir materialių išteklių kruopščiai paruošdami sienas apdailai. Pakanka įsigyti tapetų mišinį, paruošti jį griežtai laikantis gamintojo pateiktų nurodymų ir nedelsiant pradėti remontuoti. Šių apdailos medžiagų naudojimo trūkumas yra tai, kad jūs galite pamatyti galutinį darbą, atliktą tik tada, kai skystos medžiagos visiškai išdžiūvo.

Pagrindiniai prieškambario dekoravimo principai

Jei turite mažą Chruščiovą, nesijaudinkite. Naudodamiesi profesionalių dizainerių patarimais, galite savo jėgą paversti mažu koridoriumi į savo buto "vizitinę kortelę". Pradedantiesiems svarbu pasirinkti tinkamą tapetos spalvą, pagalvoti apie jų tekstūrą ir naudoti papildomus dekoratyvinius elementus. Mažame koridoriuje labai daug papildomų elementų nebus tinkamas. Skysti tapetai geriau derinti su plaunamomis tankiomis medžiagomis, be gražios išvaizdos, norint gauti funkcinį kambarį. Nepamirškite, kad koridoriuje sienos dažniausiai liečiamos nešvariomis rankomis. Namuose auginami gyvūnai naudoja tik koridoriaus sienas, kad užmuštų savo nagus. Ideali šio kambario apsauga yra storas dažų sluoksnis, bet be praktiškumo, todėl norėtumėte mėgautis gražiais sienomis! Norėdami sėkmingai susidoroti su šia sunkia užduotimi, pažvelk į skystą tapetą.

Šios medžiagos nepaliks nepatogių sąnarių ant dekoruotų paviršių, todėl jūs galite sukurti gražius ir netgi sienas garderobyje be jokių problemų. Be to, jums nebus susiduriama su tokia problema kaip laipsniškas pliūpsnojimas tapetai. Per visą eksploatacijos laikotarpį skysti tapetai išlaikys savo originalią estetinę išvaizdą, džiaugsis jums ir jūsų svečiams. Jei sienos dalis yra pažeista, būdinga patalpai kaip prieškambaryje, jums nereikia visiškai pašalinti visų apdailos medžiagų. Pakanka tik sugadintą plotą sudrėkinti, pašalinti sugadintą tapetą, ir visiškai sumušus sieną, įpilkite naujo skysčio mišinio sluoksnio. Tokio atstatymo kaina bus žymiai mažesnė už naujų tapetų ir klijų įsigijimą. Šių apdailos medžiagų dalis yra medvilnė, popierius, šilkas, todėl baigta danga nėra elektrifikuojama. Baudos dulkių dalelės nebus trauktos į jūsų koridoriaus sienas. Didžiulė spalvų įvairovė, įvairūs skysčių tapetai ant sienų, galimybė jas sujungti su kitomis apdailos medžiagomis, leidžia jums gauti nuostabų rezultatą.

Išvada

Tarp įvairių apdailos medžiagų, kurias šiuo metu gamintojai siūlo statybų rinkoje, ypatinga vieta yra skystos medžiagos. Renkantis juos prieškambario dizainui, apsvarstykite jų tipų ypatybes. Medžiagos, pagamintos iš celiuliozės, netinka patalpos, pavyzdžiui, koridoriaus, nes jie greitai sugeria drėgmę ir nešvarumus. Apyrankės tekstūra su akmens trašku yra brangesni už kainą, tačiau profesionalai pripažįsta, kad jie yra patvaresni ir tvaresni. Jie idealiai tinka koridoriams, padės realizuoti drąsiausias dizaino idėjas. Papildomai apsaugai jie gali būti padengti akrilo lako sluoksniu.

  • Vinilo tapetai ant neaustinės pagrindo

  • Neaustinių tapetų aprašymas

  • Skysti tapetai virtuvėje

  • Skystas tapetai interjere

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 13 = 14

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map